chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Startuje kolejna edycja programu Weber Profi+ dla wykonawców

Startuje kolejna edycja programu Weber Profi+ dla wykonawców

13.04.2017
Ponad 70 produktów Weber premiowanych jest nagrodami: narzędziami, odzieżą roboczą czy sprzętem elektronicznym! Otwarcie sezonu budowlanego świętujemy inauguracją nowej edycji programu Weber Profi+ z samymi plusami.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber
Program motywacyjny Weber Profi+ jest to to atrakcyjny i przyjazny program wsparcia wykonawców budowlanych działających w segmencie budownictwa jednorodzinnego i pracujących na zlecenie inwestorów indywidualnych.

W tym roku w programie Weber Profi+ bierze udział aż 70 produktów Weber z grup tynki, farby, kleje do systemów ociepleń, podłogi i posadzki, hydroizolacje, glazura i grunty. Kupując te sprawdzone i doskonałe jakościowo produkty zapewniasz sobie atrakcyjne nagrody.
REKLAMA:


Program Weber Profi+ działa w jasny i prosty sposób – im więcej kupi się produktów Weber, tym więcej otrzyma się punktów, a te wymienia się na nagrody dostępne w trzech grupach. Wartość nagród rośnie proporcjonalnie do ilości punktów – w zależności od potrzeb i możliwości możesz wybierać m.in. narzędzia, sprzęt elektroniczny, odzież roboczą.

Aby przystąpić do programu Weber Profi+, wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora albo wypełnić formularz papierowy u przedstawicieli handlowych Weber lub w firmach handlowych, w których dostępne są produkty Weber.

Warto być online, bo na indywidualnym koncie będzie można śledzić na bieżąco swoje punkty, a kiedy osiągnie się odpowiednią ich ilość, można otrzymać nagrody.
Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt