chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Drewnochron zorganizował dla wrocławian bezpłatne warsztaty

Drewnochron zorganizował dla wrocławian bezpłatne warsztaty

13.04.2017
W sobotę, 8 kwietnia, odbyły się Wielkanocne Warsztaty z Drewnochronem, na których uczestnicy nauczyli się samodzielnie konstruować doniczkę na rzeżuchę. Mieli też okazję do poznania tajników ochrony drewna, wyboru produktów i sposobów ich aplikacji. Zajęcia były przeprowadzone w warsztacie Materii Fab Lab na ul. Osobowickiej we Wrocławiu.

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
W dzisiejszych czasach nurt do it yourself błyskawicznie zdobywa kolejnych zwolenników. Tym, co zachęca do majsterkowania, jest możliwość odstresowania się i zapomnienia o otaczającym świecie. Równie ważny jest wykonany przedmiot – często nieidealny, a przez to mający indywidualny charakter. Fenomen tego trendu tkwi zatem nie tyle w oryginalności wytworzonej rzeczy, ile w samym procesie: w uczuciu, jakie towarzyszy uprawianiu hobby.

Drewnochron chce inspirować ludzi do wykorzystania tych pasji w życiu codziennym. Warsztaty to propozycja dla tych, którzy szukają pomysłu na ozdobę świątecznego stołu. Uczestnicy mieli okazję zrobić własną doniczkę na zioła.
REKLAMA:


Każdy mógł wypróbować produkty Drewnochronu i udekorować zrobiony przez siebie przedmiot według własnego gustu, dopasowując go zarazem do wystroju swojego mieszkania – komentuje Kamila Fojt-Adamczyk, brand manager i organizator wydarzenia.

Celem zajęć była prezentacja produktów do ochronnego i dekoracyjnego malowania drewna. Warsztaty zostały zrealizowane we współpracy z Materią Fab Lab. Prowadzący pokazali, jak krok po kroku wykonać drewnianą doniczkę. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się technik aplikacji produktów i poznać zasady zabezpieczania drewna. Części teoretycznej przewodniczył Czesław Krzyśków z Akademii Technicznej PPG Deco.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim przybyłym za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Drewnochro
Nowości z firmy Drewnochron
Czytelnia firmy Drewnochron
Poradnik firmy Drewnochron
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt