chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Szkolenia dla architektów już za nami

Szkolenia dla architektów już za nami

12.04.2017
W ramach współpracy z architektami i projektantami, w okresie od listopada 2016 do marca 2017 firma Rigips przeprowadziła cykl szkoleń (Warszawa, Kraków, Poznań), dedykowanych praktycznemu wykorzystaniu systemów RIGIPS przy projektowaniu w technologii BIM.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
W szkoleniu wykorzystano nakładkę na Revit przyśpieszającą prace projektowe z wykorzystaniem systemów RIGIPS. Pomysł szkoleń narodził się dzięki markom RIGIPS i Ecophon wchodzącym w skład grupy Saint-Gobain, które aktywnie przyczyniają się w rozwój BIM w Polsce. Patronat nad programem objęły SARP oraz Autodesk (producent oprogramowania Revit).

W ramach programu, zainteresowanym biurom architektonicznym, zaoferowano dostęp do bibliotek systemów RIGIPS i możliwość uzyskania rocznej, bezpłatnej licencji na oprogramowanie Revit. Oprócz praktycznego poznania tajników projektowania Revit, na szkoleniach uczestnicy zdobyli wiedzę dotycząca aktualnej oferty systemów i rozwiązań oferowanych przez RIGIPS. W szkoleniach aktywnie uczestniczyło 45 architektów z biur projektowych z całej Polski.
Przeczytaj również: Szkolenie dla wykonawców z SSRW
Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt