chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dekoral publikuje „Kalejdoskop kolorów”

Dekoral publikuje „Kalejdoskop kolorów”

04.04.2017
W albumie zaprezentowane zostały produkty z oferty producenta: Dekoral, Dekoral Clean&Color, Dekoral Łazienka&Kuchnia oraz diamentowa kolekcja pigmentów dekoracyjnych. Poradnik to praktyczne narzędzie dla każdego, kto planuje nie tylko przeprowadzić gruntowny remont, lecz także odświeżyć wystrój mieszkania.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
„Kalejdoskop kolorów” – nowy katalog od marki Dekoral – to ponad 60 stron inspiracji. Znaleźć w nim można prezentację dostępnych w ofercie produktów, jak również gotowe stylizacje: kuchni, salonu, sypialni i wielu innych pomieszczeń. Aranżacje wzbogacono o praktyczne porady projektanta wnętrz, które pomogą urządzić mieszkanie zgodnie z obowiązującymi trendami.

Nowy katalog został podzielony na produkty dostępne w ofercie marki Dekoral. Każdą kartę wzbogacono o dokładny opis artykułu wraz z jego parametrami technicznymi, co jest kluczowe przy wyborze odpowiedniej farby. Oprócz prezentacji dostępnych wyrobów, znaleźć w nim można informacje o dodatkowych usługach, takich jak: Wizualizer 2.0 czy IPlaner, które pomogą klientowi zaplanować cały proces malowania – od wyboru koloru i ilości farby, po dobór odpowiednich narzędzi – tłumaczy Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

REKLAMA:


Nowy katalog marki Dekoral dostępny jest w wersji on-line: http://viewer.zmags.com/publication/d161b27d#/d161b27d/1, a także w punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt