chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Selena FM SA wzmacnia kierownictwo Grupy

Selena FM SA wzmacnia kierownictwo Grupy

04.04.2017
Zarząd Selena FM SA powierzył stanowisko Dyrektora HR Grupy Selena Pani Sylwii Gołuchowskiej. Będzie ona odpowiedzialna za realizację polityki personalnej – podnoszenie jakości i dalszą rozbudowę zespołu Grupy. Działania te mają na celu zbudowanie kadry, która wzmocni innowacyjny charakter spółki – co dodatkowo przyczyni się do ugruntowania międzynarodowej pozycji Seleny.

Chemia budowlana - Sylwia Gołuchowska, nowa Dyrektor HR Grupy Selena. Fot. Selena
Sylwia Gołuchowska, nowa Dyrektor HR Grupy Selena. Fot. Selena
Grupa Selena opiera się na kluczowych dla niej wartościach - innowacyjności i przedsiębiorczości. Są one motorem rozwoju spółki, dzięki czemu Selena jest jednym z globalnych liderów w produkcji oraz dystrybucji nowoczesnej chemii budowlanej. Identyfikacja oraz wzmacnianie cech, wokół których zbudowana jest kultura danej firmy pozwala na konstruowanie zespołu w efektywny sposób. Dopiero w oparciu o taki filar można dodać pozostałe, równie ważne elementy - przyjazny klimat i środowisko motywujące oraz zachęcające pracowników do aktywnego działania. Organizacja, która angażuje i posiada wyrazistą kulturę, jest atrakcyjnym pracodawcą. Grupa Selena spełnia wszystkie powyższe warunki, a wraz z dalszym rozwojem firmy pojawi się potrzeba pozyskania kolejnych przedsiębiorczych i zaangażowanych osób, które znacząco przyczynią się do umocnienia pozycji Grupy na świecie. Selena to dla obecnych i potencjalnych pracowników atrakcyjny pracodawca - moim celem jest efektywne rozwijanie tego aspektu funkcjonowania spółki – powiedziała Sylwia Gołuchowska, nowa Dyrektor HR Grupy Selena.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt