chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Atlas wydał nową publikację dla architektów

Atlas wydał nową publikację dla architektów

15.03.2017
Systemy ociepleń Atlas - VADEMECUM SYSTEMÓW OCIEPLEŃ

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Ekskluzywne wydanie Vademecum miało swoją premierę na targach Grupy PSB w Kielcach. Jak czytamy we wstępie dr. Inż Mariusza Gareckiego, Vademecum prezentuje w prosty i czytelny sposób opis poszczególnych zestawów systemów ociepleń ATLAS. Wybór systemu zależy od zakładanej trwałości eksploatacyjnej, lokalizacji obiektu, jego sąsiedztwa, terminu instalacji, finalnej formy i kolorystyki elewacji oraz od przyjętych kryteriów ekonomicznych. (…) Pragnąc ułatwić wybór właściwego rozwiązania, wprowadziliśmy klasyfikację odmienną od dotychczasowej, opartej o dokumenty odniesienia tj. europejskie lub krajowe oceny techniczne. Postanowiliśmy ujednolicić naszą ofertę w taki sposób, aby mogli Państwo szybko dobrać zestaw produktów optymalny do wykonania określonego systemu ociepleń, dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Firma Atlas oferuje systemy ociepleń dopasowane do dostępnych na polskim rynku technologii i rozwiązań. Jest ciągle rozbudowywana o nowe właściwości i zastosowania, co znacząco zwiększa ilość kombinacji produktowych w ramach każdego z systemów.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa fachowca
REKLAMA:


- Mamy nadzieję, że niniejsze Vademecum okaże się pomocne na etapie decyzyjnym i ułatwi wybór indywidualnego ZESTAWU ATLAS, adekwatnego do uwarunkowań zewnętrznych oraz Państwa oczekiwań. Chcemy, aby mogli Państwo cieszyć się pięknymi i trwałymi elewacjami przez wiele lat oraz aby osiągnęli Państwo zakładane efekty ekonomiczne wynikające z podwyższenia izolacyjności przegród zewnętrznych wykonanych w oparciu o SYSTEMY ATLAS. - dodaje dr inż. Mariusz Garecki, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń.

Na 96 stronach Vademecum, w formacie A4, opisane są poszczególne zestawy ociepleń Atlas, zastosowane produkty w systemach, ich opis i dane techniczne. Na zakończenie krótka informacja na temat narzędzi i wsparcia jakie udziela firma.

Katalog do pobrania w postaci pdf na na naszym portalu: KLIKNIJ TUTAJ
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt