chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rekordowy poziom osiągnęły obroty firmy Soudal

Rekordowy poziom osiągnęły obroty firmy Soudal

10.03.2017
Soudal NV – belgijski producent pian poliuretanowych, uszczelniaczy i klejów w 2016 roku odnotował 6.3% wzrost obrotów (w stosunku do poprzedniego roku finansowego) i osiągnął poziom 670 milionów €. Przy stałych kursach walut, przełożyłoby się to na wzrost o 8,7%, czyli dodatkowe 55 milionów €.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Ponad 30 mln pochłonęły firmowe inwestycje. Grupa Soudal realizuje ambitne projekty inwestycyjne, zarówno w Belgii, jak i innych krajach . W Turnhout, głównej siedzibie Soudal powstała nowa hala produkcyjna. Obiekt został wyposażony w nowoczesne roboty przemysłowe i linie napełniające o wydajności do 200 kartuszy na minutę. W trakcie rozbudowy do 15.500 m2 jest centralny magazyn. Wzrosły również powierzchnie magazynowe i produkcyjne w belgijskiej fabryce Aerotrim, słoweńskiej spółce TKK oraz w zakładach Accumetric w Stanach Zjednoczonych. W sieć sprzedaży włączono przejęte firmy partnerskie w Maroku i Szwecji, a kolejne trzy nowe oddziały zostały otwarte w Dubaju, Kazachstanie i Iranie, co powiększyło globalną sieć dystrybucyjną do 60 oddziałów. W Belgii holding Soudal NV przejął przedsiębiorstwo Sapac (Deinze) specjalizujące się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań poliuretanowych.

Vic Swerts, założyciel i prezes Soudal skomentował te wydarzenia następująco: „Nawet w swoją 50 rocznicę, naszej firmie udało się osiągnąć nowy rekordowy poziom obrotów i zysków. To potwierdza wysoką dynamikę, prawidłowy kierunek rozwoju oraz ambicje naszego zespołu, który liczy ponad 2550 pracowników. Nasze prognozy na rok 2017 zakładają osiągnięcie równie wysokich wzrostów”.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt