chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Forum Holzbau Polska 2017

Forum Holzbau Polska 2017

06.03.2017
Do współpracy zostali zaproszeni architekci, konstruktorzy, technolodzy, ale także prawnicy czy badaczy rynku z Polski i zagranicy. Główna ideą było dzielenie się zdobytymi doświadczeniami, prezentacja zrealizowanych projektów i obiecujących technologii.

Chemia budowlana - Fot. fischerpolska
Fot. fischerpolska

Dla fischerpolska, konferencja byłą szansą do zaprezentowania całej gamy wkrętów do drewna oraz programu WOOD-FIX - będącym wsparciem dla projektantów i inżynierów. Nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowanie dlatego możemy być pewnie, że nawiązane kontakty zaowocują w najbliżej przyszłości nowymi realizacjami z wykorzystaniem produktów fischer.

Podsumowując konferencję możemy stwierdzić że przed nowoczesnym budownictwem opartym na drewnie i tworzywach drzewnych stoi doskonała perspektywa rozwoju związana z realizacją strategii EUROPA 2020 czy też wymogami stawianemu budownictwu pasywnemu. Mam nadzieje że wraz z wzrostem tego rynku w Polsce fischerpolska będzie jednym z beneficjentów tych przemian.
Przeczytaj również: Kształtujmy rynek DIY. Razem
Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt