chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Klej do płytek ceramicznych i kamienia P90LD od Greinplast

Klej do płytek ceramicznych i kamienia P90LD od Greinplast

01.03.2017
Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę o klej do płytek ceramicznych i kamienia P90LD, służący do mocowania płytek i okładzin podatnych na powstawanie przebarwień.

Chemia budowlana - Fot. Greinplast
Fot. Greinplast

Opis produktu:


Klej do płytek ceramicznych i kamienia P90LD wykonany jest na białym cemencie i służy do mocowania płytek podatnych na powstawanie przebarwień, elementów kamienia naturalnego i syntetycznego, marmuru, mozaiki szklanej oraz płytek z glazury i terrakoty. Jest on mrozo- i wodoodporny, dlatego może być stosowany na podłogach, tarasach, balkonach oraz posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Ze względu na półpłynną konsystencję, klej zapewnia 100% wypełnienia pod płytką. Charakterystyczną cechą produktu jest to, że dobrze sprawdza się w popularnej metodzie kładzenia płytek na płytki. Nowa technologia kleju P90LD wyróżnia się podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi i wysoką elastycznością typu C2E S1.

Firma Greinplast w swojej ofercie posiada obecnie dziewięć rodzajów klejów do płytek, oznaczonych symbolami od P10 do P90LD. Każdy z nich charakteryzuje się innymi parametrami wytrzymałości, przyczepności oraz przeznaczenia i zastosowania. Firma skrupulatnie wyjaśnia klientom owe parametry w specjalnym folderze, ułatwiającym trafny dobór kleju do rodzaju okładziny i podłoża. Dodatkowo, na opakowaniach zamieszczono piktogramy informujące o właściwościach produktu.
REKLAMA:


Zachęcamy do zaznajomienia się z parametrami technicznymi i właściwościami kleju do płytek Greinplast P90LD dostępnymi w katalogu produktów.

Autor: Greinplast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Greinplast
Nowości z firmy Greinplast
Czytelnia firmy Greinplast
Poradnik firmy Greinplast
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt