chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Mistrz jest w każdym z nas!

Mistrz jest w każdym z nas!

13.02.2017
Przed nami wyjątkowy pojedynek mistrzów. Certyfikowany fachowiec ATLAS, mistrz glazurnik Przemysław Dynak rzuca wyzwanie najlepszemu skoczkowi narciarskiemu i mistrzowi olimpijskiemu Kamilowi Stochowi. Panowie zamienią się rolami i spróbują odnaleźć w sobie mistrza w zupełnie nowych profesjach.

Chemia budowlana - Mistrz jest w każdym z nas!

Który z nich okaże się najlepszy w całej rywalizacji? Pierwszy odcinek pokazujący zmagania mistrzów będzie można obejrzeć już 13. lutego na kanale YouTube oraz Facebook’u ATLAS.

Wyjątkowa zamiana ról


Jedno spojrzenie na statystyki wystarczy, by przekonać się, że mamy do czynienia z prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. W ramach projektu „Mistrz jest w każdym z nas” Kamil Stoch - najlepszy polski skoczek i Przemysław Dynak - certyfikowany fachowiec ATLAS, zamienią się pracą i przez dwa dni będą wykonywać zadania z nieznanych sobie dziedzin. Kto sprawdzi się lepiej w nowej roli? Mistrz olimpijski czy może fachowiec ATLAS? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się od 13 lutego!
Kolejna odsłona kampanii Poznaj Mistrza ma na celu pokazanie, że każdy z nas jest w czymś dobry, choć często nawet o tym nie wiemy. Powinniśmy pielęgnować zarówno nasze umiejętności zawodowe jak i pasje. Ta zdrowa rywalizacja pomiędzy Kamilem Stochem, a Przemysławem Dynakiem udowadnia, że uczestnicy projektu są w stanie wykonywać prace, które z pozoru wydawałyby się dla nich niemożliwe. Mistrz jest w każdym z nas, wystarczy go tylko znaleźć - mówi Jacek Bik, kierownik komunikacji w Atlas.
REKLAMA:


Jak w nowej roli sprawdzi się Kamil Stoch? Czy Przemysław Dynak ma szansę na sportową karierę? Kto okaże się mistrzem w nie swoim fachu? Tego dowiemy się oglądając odcinki „Mistrz jest w każdym z nas”. Start już 13. lutego na profilu facebook Atlas oraz na kanale YouTube firmy.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt