chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Prezes Anna Śpiewak Polskim Herkulesem 2016

Prezes Anna Śpiewak Polskim Herkulesem 2016

13.02.2017
Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm z blisko 25-letnim stażem w branży, otrzymała tytuł i statuetkę Polski Herkules 2016 za wybitne osiągnięcia, w tym przede wszystkim za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy.

Chemia budowlana - Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm z tytułem i statuetką Polski Herkules 2016 Fot. Austrotherm
Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm z tytułem i statuetką Polski Herkules 2016 Fot. Austrotherm

Kapituła konkursu doceniła także przedsiębiorczość i intuicję biznesową, wpływającą na rozwój firmy Austrotherm, jak i nowoczesnego budownictwa w Polsce. Ogromny wpływ na przyznane wyróżnienie miały również wieloletnie, konsekwentne działania pani Prezes na rzecz poprawy jakości materiałów termoizolacyjnych na polskim rynku. W wygłoszonej laudacji podkreślono, że Anna Śpiewak zalicza się do bardzo wąskiego grona jedynie czterech kobiet, uhonorowanych Polskim Herkulesem. Dodatkowo jest jedyną laureatką w historii konkursu, prowadzącą działalność biznesową, nagrodzoną tym prestiżowym wyróżnieniem.

Jestem dumna i zaszczycona, ale przede wszystkim niezwykle wzruszona – tak rozpoczęła podziękowania Anna Śpiewak - Nagrodę dedykuję wszystkim moim współpracownikom - wspaniałym i oddanym ludziom. Wielu z nich już ponad dwadzieścia lat wspiera mnie i działania firmy z ogromnym oddaniem i zaangażowaniem, za co jestem im ogromnie wdzięczna.
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Polski Herkules to nagroda przyznawana przez wydawnictwo PWB Media szefom firm, którzy swoją dotychczasową działalnością wywarli znaczący wpływ na rozwój budownictwa w Polsce i wytrwale dążą do rozwoju przedsiębiorstw, odważnie stawiając czoła wyzwaniom i pokonując napotkane na drodze przeszkody. Polscy Herkulesi to najlepsi z najlepszych, synonimy marki, sukcesu i prestiżu.
Przeczytaj również: Firma Austrotherm liderem branży
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt