chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Budowlana Firma Roku dla Soudal

Budowlana Firma Roku dla Soudal

07.02.2017
W środę 25 stycznia w Multikinie Złote Tarasy odbyła się Gala Builder Awards 2017, podczas której po raz 14. nagrodzono firmy i osoby wyróżniające się na rynku budowlanym w Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach, w gronie laureatów znalazła się firma Soudal – lider branży chemii budowlanej. W trakcie uroczystości ogłoszono również zwycięzców 4. edycji Konkursu dla Młodych Architektów, którego partnerem był Soudal.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Organizowana przez miesięcznik „Builder” Gala tradycyjnie była ważnym podsumowaniem roku dla sektora budowlanego w Polsce i wyjątkowym spotkaniem przedstawicieli branży. Wzięli w nim udział m.in. właściciele i menedżerowie firm producenckich i wykonawczych, biura architektoniczne, reprezentanci ośrodków akademickich oraz organizacji branżowych. Nagrody przypadły w udziale tym firmom, które wykazały się nieprzeciętną skutecznością i osiągnęły niekwestionowany sukces w niełatwym dla rynku budowlanego roku 2016. Soudal kolejny raz został uhonorowany prestiżową nagrodą Budowlana Firma Roku, co potwierdziło pozycję firmy jako lidera wśród producentów chemii budowlanej.

Ważnym punktem programu Gali był finał 4. odsłony Konkursu dla Młodych Architektów, cieszącego się coraz większym zainteresowaniem wśród adeptów sztuki projektowania. Spośród 129 poddanych ocenie prac Kapituła Konkursu wyłoniła najlepsze projekty w trzech kategoriach: „Dom własny architekta”, „Wypełnij lukę funkcją kultury” oraz „Współczesne miejsce pracy”. W kategorii „Dom własny architekta” pierwsze miejsce przyznano Joannie Wirkus (Politechnika Gdańska) i Łukaszowi Wacławkowi za pracę „Panteon Architekta”, a także Dagmarze Piszcz (Politechnika Warszawska) za projekt „Gravity House”. W drugiej kategorii najlepsza okazała się praca „Młyn Sztuki”, nadesłana przez Joannę Baranowską, Marcelinę Sztukowską i Aleksandrę Kozołub (Politechnika Wrocławska). W kategorii „Współczesne miejsce pracy” wyróżniono projekty: „Green Works” autorstwa Marty Żebrowskiej (Politechnika Krakowska) oraz „KontenAir” autorstwa Anny Mardyły i Mateusza Dąbka (Politechnika Śląska).
Przeczytaj również: Wykonawcy wybierają Soudal
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt