chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Bal Karnawałowy Grupy PSB

Bal Karnawałowy Grupy PSB

06.02.2017
Po raz trzeci odbył się "Bal Karnawałowy Grupy PSB" dla najlepszych klientów programu lojalnościowego "Buduj z PSB". 28 stycznia 2017 r. w hotelu Słoneczny Zdrój, w Busku-Zdroju, bawiło się łącznie ponad 130 osób – wśród nich byli przedstawiciele 20 dostawców Grupy, 20 partnerów sieci PSB i ich 20 klientów (wykonawców), którzy w 2016 r. dokonali największych zakupów produktów producentów (partnerów programu lojalnościowego Grupy PSB).

Chemia budowlana - Fot. Grupa PSB
Fot. Grupa PSB

Uroczysta kolacja rozpoczęła się od wystąpienia Zarządu Grupy PSB S.A. oraz wręczenia statuetek laureatom programu lojalnościowego w ramach konkursu "Najlepszy Klient Grupy PSB w 2016 r." Na Balu goście bawili się świetnie przy muzyce zespołu Gen Cover Band.
Chemia budowlana - Fot. Grupa PSB
Fot. Grupa PSB

Niektórzy klienci byli na Balu już po raz trzeci. Tym bardziej było im miło spotkać się z osobami z wcześniejszych imprez, a mieli co wspominać.
W przyszłym roku kolejny Bal.

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt