chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol na targach we Frankfurcie i Poznaniu

Primacol na targach we Frankfurcie i Poznaniu

06.02.2017
Przedstawiciele firmy Unicell Poland, producenta farb i chemii budowlanej marki Primacol, wzięli udział w dwóch imprezach targowych, jakie odbyły się w styczniu bieżącego roku. W dniach 10-13 stycznia na Targach Heimtextil we Frankfurcie nad Menem, a w dniach 24-25 stycznia na Targach Bricomarche w Poznaniu.

Chemia budowlana - Primacol na targach we Frankfurcie i Poznaniu

Na Targach Heimtextil zaprezentowano produkty dwóch marek: Primacol Professional – farby, kleje i chemia budowlana i Primacol Decorative – system kreatywnej dekoracji wnętrz. Z racji na tematykę imprezy największy nacisk został położony na kleje do tapet oraz produkty do dekoracji wnętrz. To trzecia edycja targów, w której Unicell Poland wziął udział. W tym roku było 39 wystawców z Polski.
Chemia budowlana - Primacol na targach we Frankfurcie i Poznaniu

Chemia budowlana - Primacol na targach we Frankfurcie i Poznaniu
W trakcie dwóch dni Targów Bricomarche na stoisku firmy Unicell Poland dostępne były produkty marek: Primacol Professional, LuxDecor, Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative oraz farb Nuance, marki dostępnej jedynie w sieci Bricomarche. W Targach Bricomarche przedsiębiorstwo uczestniczy rok-rocznie od pierwszej edycji, każdorazowo bardzo sobie chwaląc udział i organizację imprezy.

W trakcie obu wydarzeń pracownicy firmy odbyli szereg spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Każde targi są doskonałą okazją do podjęcia nowych relacji handlowych, ale także do podtrzymania i rozwoju już istniejących. Tradycyjnie oferta firmy Unicell Poland cieszyła się dużym zainteresowaniem. W rok 2017 przedsiębiorstwo wchodzi w doskonałym nastroju.
Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt