chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » „Zdobywaj nagrody za kody” - finał loterii

„Zdobywaj nagrody za kody” - finał loterii

01.02.2017
Pan Edward – zwyciężył w loterii „Zdobywaj nagrody za kody”, któremu firma Baumit ufundowała nową Škodę Fabię Combi Amition.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Ogólnopolska loteria promocyjna „Zdobywaj nagrody za kody” wystartowała 1.04.2016 r. Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło do 30.11.2016 zakupić minimum jeden z premiowanych produktów Baumit i zarejestrować na stronie www.loteriabaumit.pl unikalny kod skrywany pod dołączoną zdrapką, pamiętając przy tym, by – wraz z dowodem zakupu – zachować ją do odbioru ewentualnej nagrody.

Loteria „Zdobywaj nagrody za kody” od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem inwestorów i wykonawców. O ich zaangażowaniu niech świadczy fakt, że do momentu zamknięcia rejestracji kodów wygenerowali oni łącznie blisko 18 000 zgłoszeń – mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit.
REKLAMA:


Zwieńczeniem ośmiu miesięcy niezliczonych emocji było losowanie nagrody głównej, które odbyło się jeszcze przed Bożym Narodzeniem, 21 grudnia 2016 r. Wzięły w nim udział wszystkie zgłoszenia spełniające warunki regulaminu. Pierwszy dzień astronomicznej zimy przyniósł najwięcej szczęścia Panu Edwardowi z Nowogardu, który na co dzień prowadzi „FHU Nowogardzkie Centrum Budowlane Edward Witkowski”. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu osobowego Škoda Fabia Combi Ambition miało miejsce 18 stycznia 2017 r. w salonie Skody Gall Icm przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu. Trudno wyobrazić sobie lepszy początek roku.

Na materiałach Baumit pracuję od lat, bo są bardzo dobre i nie ma przy nich reklamacji, co odnosi się nie tylko do klejów do płytek, które przyniosły mi tak wiele szczęścia w loterii, lecz także zapraw murarskich czy systemów ociepleń. Toteż na pewno nie mogę powiedzieć, by zdrapki miały jakikolwiek wpływ na decyzję o zakupie produktów tej marki. Niemniej skoro już były… Próbować trzeba zawsze, choć przyznam szczerze, że rejestrując kody w ogóle nie brałem pod uwagę, że się uda. Udało się – i to jeszcze jak! Wygrałem mieszadła, koszulki, spodnie robocze, a gdy myślałem, że wyczerpałem już swój limit szczęścia w tej zabawie, zadzwonił telefon i okazało się, że do odbioru czeka na mnie jeszcze nagroda główna - samochód. Coś niesamowitego!

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt