chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal z prestiżowymi statuetkami

Soudal z prestiżowymi statuetkami

14.12.2016
Tym razem branża nagrodziła Soudal za niebieską pianę pistoletową Flexifoam oraz produkty z gamy Fire: uszczelniacz akrylowy FR i pianę poliuretanową Soudafoam FR.

W tym roku do drugiego etapu przeszły 33 produkty budowlane, zgłoszone przez 20 firm, m.in. Soudal, który zwycięskimi dwoma statuetkami zamyka swój jubileuszowy rok: 50 lat od powstania Soudal na świecie oraz 20 lat od momentu rozpoczęcia działalności Soudal w Polsce.

W tym roku pierwszą statuetkę TopBuilder Soudal otrzymał za FLEXIFOAM – wysokiej jakości super elastyczną, niskorozprężną pistoletową pianę montażowo-uszczelniającą nowej generacji. Piana ta wykazuje doskonałą przyczepność do wielu podłoży budowlanych m.in. betonu, kamienia, drewna, metali, powierzchni szkliwionych i tworzyw sztucznych (z wyjątkiem PE, PP i teflonu). Stosowana jest do uszczelniania, wypełniania i wygłuszania stopni schodów czy ścianek działowych –wszelkich elementów narażonych na wibracje oraz naciski mechaniczne. Zapewnia najwyższej jakości izolacyjność termiczną i akustyczną. Doskonale sprawdza się w uszczelnieniach przy montażu stolarki z PCV, aluminium i drewna narażonych na duże wahania temperatury, wilgotności lub zmiany geometrii otworów okiennych, np. w domach drewnianych oraz konstrukcjach szkieletowych. Z jej pomocą można precyzyjnie wypełnić także wszelkie szczeliny i pęknięcia w złączach ściennych i stropowych – szczególnie podatnych na ugięcia i odkształcenia, np. w loftach.
Przeczytaj również: Wykonawcy wybierają Soudal
REKLAMA:


Kolejna statuetka TopBuilder dla marki Soudal to nagroda za dwa produkty z gamy Fire: FIRECRYL FR i SOUDAFOAM FR. Firecryl FR uszczelniacz akrylowy jest produktem jednoskładnikowym, ognioochronnym do uszczelniania szczelin dylatacyjnych w ścianach o klasach odporności ogniowej do EI 120. Uszczelniacz ten wykazuje bardzo dobrą przyczepność do powierzchni porowatych. Zalecany jest do wypełnień pęknięć w betonie i tynku.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt