chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wyróżnienie „SUPERBRANDS 2016/17” dla Magnat

Wyróżnienie „SUPERBRANDS 2016/17” dla Magnat

05.12.2016
Międzynarodowa organizacja Superbrands już po raz jedenasty wyłoniła ścisłą elitę wśród brandów konsumenckich obecnych na polskim rynku. Tytułami „SUPERBRANDS 2016/17” oraz „CREATED IN POLAND SUPERBRANDS 2016/17” czwarty rok z rzędu została wyróżniona znana i lubiana marka farb –MAGNAT.

Chemia budowlana - Fot. Magnat
Fot. Magnat
Na uzyskanie prestiżowego wyróżniania w największym badaniu konsumenckim brandów w Polsce – SUPERBRANDS® POLSKA, miały szanse marki najczęściej rekomendowane przez kupujących i jednocześnie oceniane pozytywnie przez ekspertów Rady Marek na wymiarach przejrzystości oraz wyróżnialności. Wśród odznaczonych prestiżowymi tytułami „SUPERBRANDS 2016/17” oraz „CREATED IN POLAND SUPERBRANDS 2016/17” nie mogło zabraknąć marki MAGNAT, która tytuł otrzymała w kategorii „Remont i wykończanie domu/farby i lakiery”.

Już od 4 lat badanie SUPERBRANDS® POLSKA potwierdza, że konsumenci są skłonni polecać nasze produkty, sygnowane marką MAGNAT. Uważają ją za godną zaufania, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. To doskonała motywacja do dalszej wytężonej pracy. Nowoczesne technologie wytwarzania, bogata linia kolorystyczna i satysfakcjonujący efekt końcowy – estetyczny oraz funkcjonalny ze względu na zwiększoną odporność na mycie i szorowanie na mokro – m.in. z uwagi na te cechy Polacy wybierają farby MAGNAT – tłumaczy Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej w FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


Organizacja Superbrands powstała w 1994 roku w Wielkiej Brytanii, a w Polsce jest już obecna od 12 lat. Projekt badań konsumenckich brandów realizuje w tej chwili w 80 krajach świata. Mierzone są rekomendacje oraz znajomość marek wśród konsumentów oraz ich spójność i wyróżnialność w ocenie ekspertów. W tym restrykcyjnym procesie certyfikacji powstaje zestawienie przedsiębiorstw, które osiągnęły rynkowy sukces, wyróżnionych tytułem „SUPERBRANDS”.

Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Magnat
Nowości z firmy Magnat
Czytelnia firmy Magnat
Poradnik firmy Magnat
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt