chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » „Naprawdę proste” - kampania dla majsterkowiczów z Dragon Poland

„Naprawdę proste” - kampania dla majsterkowiczów z Dragon Poland

05.12.2016
Ruszyła kampania firmy Dragon Poland pod tytułem „Naprawdę proste”. Na poświęconej jej stronie internetowej www.naprawdeproste.com, znaleźć można praktyczne porady, jak szybko i łatwo wykonać oryginalne dekoracje oraz przeprowadzić podstawowe prace naprawcze w domu lub mieszkaniu.

Chemia budowlana - Fot Dragon Poland
Fot Dragon Poland
Zgromadzone na stronie kampanii wskazówki docenią przede wszystkim miłośnicy wyjątkowych dekoracji z cyklu „zrób to sam”. Wśród porad znalazły się choćby proste przepisy na przygotowanie designerskich podstawek z filcu, regału ze skrzyni po owocach czy funkcjonalnej komody w marynistycznym stylu. Są też sugestie dotyczące innych dekoracji ze zwykłych, często zapomnianych lub zniszczonych przedmiotów, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Na stronie kampanii nie brakuje też cennych porad dla domowych majsterkowiczów, którzy nie boją się drobnych prac naprawczych. Zebrane instrukcje sprawią, że łatwiejsze stanie się dla nich sklejenie buta, usunięcie winiety z szyby samochodu oraz uratowanie ulubionego, pękniętego wazonu. Takie rozwiązania ułatwią wykonanie prac, które dotychczas wymagały pomocy specjalisty lub wiązały się z wymianą uszkodzonego przedmiotu na nowy.

REKLAMA:


Kampania udowadnia, że samodzielne przygotowanie dekoracji czy drobne naprawy są… naprawdę proste! - Ogromnym ułatwieniem są czytelne obrazkowe ilustracje, pokazujące jak stać się mistrzem majsterkowania w 5 prostych krokach. Każda porada przedstawiona jest bowiem w sposób kompleksowy – od określenia celu pracy, przez zgromadzenie niezbędnych narzędzi i środków, przygotowanie powierzchni oraz wykonanie prac, aż po radość z uzyskanego efektu – wyjaśnia Dorota Turska, Marketing Manager z firmy Dragon Poland pomysłodawcy kampanii.


Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dragon
Nowości z firmy Dragon
Czytelnia firmy Dragon
Poradnik firmy Dragon
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt