chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Raport Instytutu Sobieskiego diagnozuje stan polskiej innowacyjności

Raport Instytutu Sobieskiego diagnozuje stan polskiej innowacyjności

24.11.2016
Raport powstał we współpracy z Google, P&G i SYNTHOS, które długofalowo inwestują w rozwój innowacji i współpracę ze środowiskiem naukowym. Wśród rekomendowanych rozwiązań są m.in. CIT 1%, motywowanie uczelni do poprawy pozycji w rankingach międzynarodowych, czy akademiki+.

Podczas trwającego w Rzeszowie Kongresu 590 Instytut Sobieskiego zaprezentował Innowacyjność w Polsce - co można zmienić? wskazujący propozycje rozwiązań mających na celu poprawę poziomu innowacyjności polskiej gospodarki. Raport powstał we współpracy z Google, P&G i SYNTHOS, które wsparły powstanie raportu swoją wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu innowacji oraz współpracy ze światem nauki.

Zaproponowane w raporcie rozwiązania charakteryzują się m.in. długoterminową perspektywą decyzyjną, motywowaniem do tworzenia wartości czy uspołecznianiem procesów decyzyjnych. Wielu z propozycji towarzyszy przekonanie o konieczności podejmowania eksperymentalnych innowacji.

Autor: Synthos S.A - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Synthos S.
Nowości z firmy Synthos S.A
Czytelnia firmy Synthos S.A
Poradnik firmy Synthos S.A
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt