chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dzień Młodego Architekta z firmą Soudal

Dzień Młodego Architekta z firmą Soudal

23.11.2016
Soudal od kilku lat jest jednym z jego Mecenasów, proponując do zastosowania w pracach konkursowych dwa rozwiązania systemowe: Soudal Window System i Soudatherm Roof.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Dziś (23.11) ostatnie w tym roku spotkanie adeptów architektury ze specjalistami i wybitnymi architektami, czyli Dzień Młodego Architekta w warszawskiej siedzibie SARP w ramach IV edycji Konkursu dla Młodych Architektów. Tego dnia warsztaty i ćwiczenia poprowadzą m.in. Oscar Grąbczewski nt. „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o architekturze, a baliście się zapytać” czy Mariusz Ścisło nt. „Rola architekta dziś i jutro – obowiązki i wyzwania”. Wszyscy uczestnicy będą też mogli spotkać się z firmami partnerów, których rozwiązania technologiczne są proponowane do zastosowania w zgłaszanych projektach. Soudal, który od czterech lat jest Mecenasem Polskiej Architektury, zaproponował dwa systemy do wyboru.

Laureatów IV Konkursu dla Młodych Architektów 2016 poznamy za kilka miesięcy, ale już dziś wiadomo, że nagrodzone zostaną projekty, które cechują się innowacyjnością rozwiązań i oryginalnością pomysłów z zastosowaniem rozwiązań i produktów firm Partnerów Konkursu - Mecenasów Polskiej Architektury, takich jak Soudal.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt