chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tytuł Producenta Materiałów Budowlanych 2016 dla firmy Lakma

Tytuł Producenta Materiałów Budowlanych 2016 dla firmy Lakma

22.11.2016
Firma Lakma Sat otrzymała Godło Producenta Materiałów Budowlanych Roku 2016. Dodatkowo kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej doceniła produkt Tynk Kwarcowy Francesco Guardi Collezione, przyznając mu tytuł Produktu Budowlanego Roku 2016.

Chemia budowlana - Tytuł Producenta Materiałów Budowlanych 2016 dla firmy Lakma
To już VI edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego, który ma na celu wyłonienie oraz promocję najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce. Certyfikaty i Godła Promocyjne przyznawane są także wyróżniającym się firmom z branży budowlano-wykończeniowej oraz szerokiej gamie produktów począwszy od spoiw i chemii budowlanej, poprzez stolarkę drzwiową i okienną, skończywszy na elementach wyposażenia i dekoracji wnętrz.

- To dla nas kolejne bardzo ważne wyróżnienie – mówi Bartłomiej Cholewa z firmy Lakma Sat. Laureatów w przyznanych nam kategoriach cechuje wysoka jakość produktów i usług w branży budowlano-wykończeniowej. To firmy charakteryzujące się doskonałą znajomością rynku, przekładającą się na ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań klienta, cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, partnerów biznesowych oraz władz lokalnych. Wartości te stanowią fundament naszej działalności.
REKLAMA:


Lakma to producent szerokiej gamy produktów chemii budowlanej. W ofercie firmy znajdują się m.in. masy i piany uszczelniające, produkty do ochrony i dekoracji drewna, farby, systemy ociepleń budynków oraz ekskluzywne produkty do dekoracji ścian i sufitów z kolekcji Francesco Guardi (w tym tynk kwarcowy).

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt