chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Bolix partnerem energooszczędności

Bolix partnerem energooszczędności

07.11.2016
Firma Bolix była jednym z partnerów wspierających tegoroczną konferencję 11. Dni Oszczędzania Energii, która odbywała się w dniach 26-27 października we Wrocławiu. Tematem przewodnim tego wydarzenia była modernizacja budynków zabytkowych.

Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix
Marka Bolix, jako jeden z wiodących producentów chemii budowlanej w Polsce, miała okazję zaprezentować nie tylko swoje innowacyjne rozwiązania termoizolacyjne, ale również podzielić się wiedzą ze słuchaczami. Paweł Gaciek, Dyrektor Działu Technicznej Obsługi Klienta z firmy Bolix, był jednym z prelegentów i rozwinął temat docieplenia na ociepleniu – możliwości i ograniczenia takiego rozwiązania. Wskazał z jakimi usterkami termoizolacji mamy najczęściej do czynienia, wyjaśnił, jak należy wykonać ocenę techniczną, a także pokazał wpływ izolacyjności termicznej ścian na koszty ogrzewania. Porównane zostały również koszty montażu nowego ocieplenia oraz wykonania docieplenia na ociepleniu. Warto wspomnieć, że drugie rozwiązanie wypadło w zestawieniu lepiej.

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Bolix
Nowości z firmy Bolix
Czytelnia firmy Bolix
Poradnik firmy Bolix
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt