chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Paroc rozbudowuje zakład produkcyjny w Trzemesznie

Paroc rozbudowuje zakład produkcyjny w Trzemesznie

17.10.2016
Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Trzemesznie przyniesie wiele korzyści dla klientów Paroc – wykonawców, dystrybutorów oraz planistów HVAC, procesów przemysłowych i stoczniowych, jak również sektora OEM.

Chemia budowlana - Fabryka w Trzemesznie, Fot. Paroc
Fabryka w Trzemesznie, Fot. Paroc
Inwestycja warta 13 milionów zwiększy możliwości operacyjne i wolumen produkcji, skróci czas realizacji zamówień, a także pozwoli na wytwarzanie w Polsce nowych rozwiązań z oferty firmy.

Pozwoli ona przede wszystkim na krótszy czas realizacji i bardziej ekonomiczny transport, co oznacza bardziej skuteczne działania biznesowe dla wszystkich stron procesu inwestycyjnego. Unowocześnienie linii pozwoli na większą elastyczność produkcji w obrębie zakładu, a także zwiększenie rozmiarów możliwości produkcyjnych.
REKLAMA:


Oznacza ona również szereg korzyści dla klientów firmy z Polski i Europy Zachodniej – od dystrybutorów, przez biura architektoniczne i projektowe, po firmy wykonawcze zajmujące się systemami grzewczo-wentylacyjnymi i obiektami przemysłowymi. Linia produkcyjna skróci czas realizacji zamówień oraz zapewni bardziej ekonomiczny transport materiałów.

Do tej pory część produktów wytwarzana była w Finlandii. Od teraz ich dostawy realizowane będą z Trzemeszna – mówi Joakim Westerlund, Szef.ds.Technologii i Organizacji. – Nowe, bardziej efektywne maszyny pakujące pozwolą na większą ilość transportowanego materiału, co nie tylko oszczędzi czas i pieniądze naszych klientów, ale wpisuje się też w naszą strategię zrównoważonego rozwoju – dodaje.

Stanowi kontynuację długoterminowej strategii rozwoju firmy w strefie bałtyckiej i w regionie Europy Środkowej. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Trzemesznie w 1998 r., Paroc zainwestował tu ponad 560 mln zł.
Autor: Paroc - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Paroc
Nowości z firmy Paroc
Czytelnia firmy Paroc
Poradnik firmy Paroc
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt