chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa fabryka Styropmin w Zielonej Górze

Nowa fabryka Styropmin w Zielonej Górze

12.10.2016
Już w przyszłym roku na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego wybudowana zostanie kolejna fabryka firmy Styropmin.

Chemia budowlana - Fot. Styropmin
Fot. Styropmin
Zakończenie budowy planowane jest na II połowę 2017 roku. W zakładzie zlokalizowanym w Nowym Kisielinie, produkowane będą wszystkie wyroby z oferty firmy: płyty styropianowe fasadowe, izolacje fundamentów, dachów i podłóg. Lubuski oddział Styropminu będzie docelowo oferował pracę około 70 osobom.

Otwarcie nowej fabryki, to kolejny po inwestycji w Oświęcimiu krok w rozwoju firmy. Nasze produkty trafiają już do klientów w centralnej, wschodniej i południowej Polsce. Od 2018 roku chcemy dostarczać styropian również na budowy w zachodniej części kraju i za granicą – mówi Marcin Kępczyński, Członek Zarządu firmy Styropmin.

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt