chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Uroczyste otwarcie boiska w Manasterzu już za nami

Uroczyste otwarcie boiska w Manasterzu już za nami

23.09.2016
Uroczyste otwarcie boiska sportowego odbyło się w czwartek, 22 września 2016 r., w Szkole Podstawowej w Manasterzu. Głównej nagrody w jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, realizowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. To było wielkie święto dla lokalnej społeczności, dzieci i nauczycieli ze zwycięskiej placówki.

Na imprezie zaszczycił swoim przybyciem znany i lubiany piłkarz, były reprezentant Polski – Radosław Majdan. Życzliwie przywitany przez dzieci i wszystkich przybyłych na uroczystość, wziął udział w przecięciu wstęgi otwierającej boisko, a następnie wystąpił w nietypowej dla siebie roli, sędziego meczu inauguracyjnego.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Pierwszy raz w swojej karierze byłem sędzią i to jeszcze w tak radosnych okolicznościach. Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu. To wspaniałe, że są takie inicjatywy, jak ta firmy Śnieżka. Kiedy widzę te roześmiane, dziecięce twarze, to wiem, że wydarzyło się tutaj coś dobrego – tak o swoim udziale w otwarciu mówił zaproszony gość.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Jubileuszowe otwarcie zgromadziło także przedstawicieli szkół, które zwyciężyły
w dotychczasowych edycjach konkursu. Chętnie dzielili się oni swoimi konkursowymi historiami i opowiadali, jak nowe boiska zmieniają życie małych społeczności. Na uroczystości otwarcia nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych władz oraz reprezentacji fundatora nagrody głównej – Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Dyrektor szkoły – Małgorzata Flis, jeszcze raz podziękowała w imieniu uczniów i całego Manasterza fundatorowi nagrody: To boisko to wspaniała szansa dla naszych uczniów–na rozwój i realizację sportowych pasji. Mamy już wiele planów i pomysłów, dotyczących tego, jak będziemy je wykorzystać, ale zanim to się stanie jeszcze raz, z tego miejsca i w tym zacnym gronie pragnę podziękować za to wyróżnienie! – mówiła.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt