chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wszechstronna JEDYNKA®

Wszechstronna JEDYNKA®

23.11.2009
Każde wnętrze domu czy sprzęt w ogrodzie potrzebuje odnowy raz na jakiś czas. Korzystając z oferty marki JEDYNKA® większość prac możemy wykonać niedrogo i we własnym zakresie.


Chemia budowlana - Wszechstronna JEDYNKA®
Produkty JEDYNKI® już od wielu lat cieszą się opinią sprawdzonych wyrobów, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek. Farby i emalie tej polskiej marki spełniają wymagania zarówno profesjonalistów jak i indywidualnych użytkowników. Swoją popularność JEDYNKA® zawdzięcza szerokiej gamie różnorodnych produktów do wnętrz, drewna i metalu oraz do malowania elewacji. Oprócz sprawdzonej jakości, ich wielkim atutem jest także atrakcyjna cena.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Cztery kąty


Pokoje dzienne i sypialnie to pomieszczenia, w których najchętniej odpoczywamy, dlatego też bardzo ważna jest ich harmonijna kolorystyka. Ofertę sprawdzonych barw znajdziemy w kolekcji 30 gotowych kolorów JEDYNKI® KOLOR. „Sielankowa oliwka”, „figlarny pomarańcz” czy „rozpalony żółty” to tylko przykłady modnych, opracowanych przez stylistów marki barw, stworzonych z myślą o sypialniach i pokojach dziennych.
Chemia budowlana - Wszechstronna JEDYNKA®
JEDYNKA® KOLOR jest dyspersyjną farbą akrylową o matowym połysku. Tworzy powłoki, które dzięki swojej mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. W 2008 roku produkt został wzbogacony dodatkiem zapachowym, którego świeża woń daje komfort malowania i utrzymuje się aż do momentu całkowitego wyschnięcia powierzchni.
Zakup JEDYNKI® KOLOR to także dobra decyzja z punktu widzenia remontowego budżetu. Przy zakupie opakowania 2,5 litrowego pomalujemy 25 m2 ścian, co oznacza wydatek tylko 1,20 zł w przeliczeniu na 1 m2 odnowionej powierzchni.

Oferta JEDYNKI® wykracza poza farby do wnętrz. Chcąc odnowić meble, sprzęty i inne dodatki z drewna lub metalu możemy to zrobić sięgając po jeden produkt – emalię na bazie żywicy alkidowej– JEDYNKĘ® DO DREWNA I METALU. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy czas potrzebny na malowanie oraz pieniądze na zakup oddzielnych preparatów do drewna i do metalu. Uniwersalne zastosowanie JEDYNKI® DO DREWNA I METALU pozwala na utrzymanie tej samej kolorystyki, np. „orzech średni”, zarówno na metalowej framudze jak i na drewnianych drzwiach.

Receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu, co oznacza, że może być on bezpiecznie używany także w zamkniętych pomieszczeniach. Paleta 21 gotowych kolorów JEDYNKI® DO DREWNA I METALU oraz opcja wyboru stopnia połysku (mat lub połysk) dają szerokie możliwości dekoracji elementów wyposażenia wnętrz. Do chwycenia za pędzel zachęca również przystępna cena produktu – ok. 13 zł za pojemnik 0,9 l (w wersji kolor biały z połyskiem), co pozwoli na odnowienie blisko 14 m2 powierzchni.

Prace malarskie z użyciem farb i emalii marki JEDYNKA® przebiegają szybko, a dzięki gęstej konsystencji produktów problem sprzątania po malowaniu jest ograniczony do minimum.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Chemia budowlana - Wszechstronna JEDYNKA®

Ogrodowa odnowa


Drewniane okiennice, parkany czy altanki muszą być odpowiednio zabezpieczone przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych. Najskuteczniejszym sposobem na ich ochronę jest impregnacja. Preparaty z dodatkiem wosku, takie jak JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM, głęboko wnikają w strukturę tego naturalnego materiału i konserwują go od środka. Dodatkowo wosk zmniejsza możliwość zawilgocenia powierzchni.
Prace z użyciem JEDYNKI® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM nie wymagają wcześniejszego planowania, ponieważ krótki czas wnikania preparatu w drewno pozwala je wykonać w ciągu jednego dnia. Ponadto, produkt jest bardzo wydajny − 0,9 l. wystarczy do pomalowania 20 m2 powierzchni.
JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM dostępna jest w kolorach: dąb, sosna, orzech, heban, mahoń, palisander, teak, biały, zielony oraz jako preparat bezbarwny. Produkt podkreśla naturalne piękno drewna poprzez zachowanie rysunku słojów, także gdy powierzchnie były malowane przy użyciu barwionych wersji preparatu. W tym ostatnim przypadku użyte pigmenty dodatkowo chronią pomalowaną powierzchnię przed promieniowaniem UV, natomiast bezbarwna JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM zawiera dodawany fabrycznie absorber UV.
Chemia budowlana - Wszechstronna JEDYNKA®
Chemia budowlana - Wszechstronna JEDYNKA®

JEDYNKA® oferuje kompletną ofertę wyrobów do różnorodnych zastosowań: począwszy od emulsji wewnętrznych, poprzez emalie do wnętrz i na zewnątrz, aż do produktów zewnętrznych do drewna i elewacji. Wielkim atutem wyrobów JEDYNKI® jest ich atrakcyjna cena.

Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt