chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

08.09.2016
Rusza jesienna edycja Akademii Profesjonalisty organizowany przez firmę Sopro.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Okładziny o dużych formatach, choć popularne, stanowią test umiejętności dla każdego, nawet doświadczonego Glazurnika. Specyficzne aspekty związane z ich wymiarem, proporcjonalnie małą ilością fug, właściwościami fizycznymi gresu sprawiają, że tego typu okładziny wymagają odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia. Praca z tym niełatwym, ale nowoczesnym i estetycznym materiałem będzie tematem przewodnim kolejnej edycji szkoleń w ramach Akademii Profesjonalisty organizowanej przez firmę Sopro, przy wsparciu firm Laminam oraz Rubi.

Eleganckie płyty o dużych formatach od lat cieszą się sympatią architektów, a panująca moda na minimalizm i nietypowe formaty okładziny otwierają przed nimi coraz to większe możliwości aranżacyjne. Jednak płytki o wymiarach powyżej 60 x 60 cm mogą okazać się wyzwaniem dla każdego Glazurnika. Ze względu na gabaryty, ich układanie wymaga szczególnej precyzji i staranności po stronie Wykonawcy
REKLAMA:


Tę odsłonę Akademii Profesjonalisty wspierają i współorganizują dwaj specjaliści w dziedzinie pracy z okładzinami wielkoformatowymi. Podczas szkolenia, Uczestnicy będą mieli niebywałą okazję, by posłuchać o właściwościach i zastosowaniu innowacyjnych spieków kwarcowych Laminam, a tym samym dogłębnie poznać materiał, z którym przychodzi im na co dzień pracować. Doskonała znajomość jego właściwości pozwoli na uniknięcie błędów wykonawczych oraz właściwy dobór odpowiedniej techniki montażu czy chemii budowlanej. W drugiej części spotkania ekspert z zakresu cięcia materiałów wielkoformatowych, firma Rubi, zaprezentuje, jak w sposób profesjonalny obchodzić się z powierzonym Wykonawcy materiałem oraz jakich narzędzi używać do obróbki wielkopowierzchniowego gresu. Szkolenie zakończy pokaz technik montażu okładzin wielkoformatowych w Systemie Sopro oraz prezentacja właściwości i użycia wysokiej jakości fug dekoracyjnych.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i współorganizatorów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Kalendarz spotkań:


27.09 Poznań
11.10 Szczecin
18.10 Wrocław
25.10 Olsztyn
03.11 Warszawa
08.11 Gdynia
15.11 Białystok
22.11 Kraków
29.11 Biłgoraj
7.12 Częstochowa.
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt