chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ULEPSZONA FORMUŁA PIANY TYTAN PROFESSIONAL STD Z NOWYM APLIKATOREM ERGO

ULEPSZONA FORMUŁA PIANY TYTAN PROFESSIONAL STD Z NOWYM APLIKATOREM ERGO

20.07.2016
Dzięki innowacyjnej recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji tej piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony do użytku zarówno latem jak i zimą.

Chemia budowlana - Piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO
Piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO
To jednokomponentowy produkt opracowany na kanwie nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową precyzję przy pracy. Aplikator ERGO gwarantuje wykonawcom aplikację w trudno dostępnych miejscach oraz wyjątkową wygodę, bo pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką.

Nowy aplikator to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o Klientach profesjonalnych jak i indywidualnych. ERGO umożliwia precyzyjne dozowanie piany w miejscach trudnodostępnych oraz zapewnia komfort pracy bez konieczności używania pistoletu. Co ważne - daje możliwość ponownego użycia piany nawet do 60 dni. – zauważa Beata Toboła, Kierownik Działu Rozwoju Produktowego SELENA SA, producenta marki TYTAN Professional.
Przeczytaj również: Piany montażowe Izohan
REKLAMA:


Piana montażowa Tytan Professional STD utwardza się pod wpływem wilgoci i rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie, jak montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowej formule piana nie spływa z powierzchni pionowych, jest wielopozycyjna – można ją wypuszczać w dowolnej pozycji (360º) i wielosezonowa – można nią pracować latem i zimą.

Dlaczego warto używać nową pianę?
- Wielopozycyjna – aplikacja w trudno dostępne miejsca jest możliwa nawet w pozycji "zaworem do góry",
- Wielosezonowa – możliwość użycia zarówno w okresie zimowym jak i letnim; od -10˚C do +30˚C
- Możliwość ponownego użycia aplikatora nawet do 60 dni po pierwszej aplikacji.

Jak używać nowy aplikator ERGO?
- montaż i izolacja paneli ściennych, blach falistych, dachówek, itp.,
- wygłuszanie i uszczelnianie ścian działowych, kabin samochodowych i łodzi,
- wypełnianie elementów w konstrukcjach szkieletowych.
Chemia budowlana - Jak używać nowy aplikator ERGO|
Jak używać nowy aplikator ERGO|


Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji - potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute. Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 - po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt