chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sipur na IX Targach Budowlanych SIBEX 2016

Sipur na IX Targach Budowlanych SIBEX 2016

18.04.2016
W dniach 1-3 kwietnia 2016, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się IX edycja Targów Budowlanych SIBEX oraz premierowe Targi Działki i Ogrody.

Chemia budowlana - Fot. Sipur
Fot. Sipur
Z ofertą 150 firm zgromadzonych w Expo Silesia zapoznało się ponad 6,5 tys. osób. Wśród wystawiających się był także związek SIPUR, który o kilku lat bierze udział w sosnowieckich targach. SIBEX to jedna z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych, która jest doskonale znana mieszkańcom regionu. Na wystawie można było się zapoznać nie tylko z najnowszymi materiałami budowlanymi i ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania wnętrz, dokonać wyboru odpowiedniej instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej czy wodnej, a nawet dokonać zakupu odpowiednich mebli czy dekoracji.

Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt