chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Aktywności SIPUR w II kwartale 2016

Aktywności SIPUR w II kwartale 2016

30.06.2016
W II kwartale br. przedstawiciele SIPUR spotykali się z inżynierami i technikami budownictwa, studentami wyższych uczelni technicznych oraz uczniami techników budowlanych realizując podstawową misję związku polegającą na krzewieniu wiedzy o najnowszych technologiach i produktach izolacyjnych z poliuretanu.

Proponowane przez firmy członkowskie wyroby i systemy poliuretanowe są bardzo często najbardziej efektywnymi rozwiązaniami, zgodnie z hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ”.

19 kwietnia br. miała miejsce prezentacja na temat cech i zastosowań poliuretanu do izolacji cieplnej w budownictwie dla członków Koła Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a 2 czerwca dla członków Koła Młodych PZITB na Politechnice Koszalińskiej w Koszalinie. 15 kwietnia br. spotkaliśmy się ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, 24 kwietnia -Politechniki Białostockiej, a 28 kwietnia - Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. 23 maja byliśmy na Wydziale Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, a 24 maja na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.
REKLAMA:


W dniach 4-10 maja br. przeprowadziliśmy prezentacje dla Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Puławy i Lublin), a 20 maja spotkaliśmy się z członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Dzierżoniowie. 10 maja br. odwiedziliśmy Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie.

Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt