chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal zaprasza do wspólnej zabawy

Soudal zaprasza do wspólnej zabawy

30.06.2016
Entuzjaści jazdy na dwóch kółkach zapewne już nie mogą doczekać się startu jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich, jakim jest tegoroczny Tour de France. Dlatego firma Soudal postanowiła aktywnie wesprzeć fanów kolarstwa i zachęcić do podzielenia się swoimi emocjami w mediach społecznościowych.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Aby wziąć udział w zabawie należy wejść na FB Polubisz Remont, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Konkurs polega na obstawianiu wyników najszybszego danego dnia zawodnika drużyny LOTTO SOUDAL.

Zasady KONKURSU?


Od 02.07 do 24.07 należy obstawiać czas (godziny, minuty, sekundy), jaki danego dnia wyścigu Tour de France uzyska pierwszy kolarz z drużyny Lotto Soudal. Typowany wynik trzeba wpisać pod aktualnym postem konkursowym, najpóźniej w minucie rozpoczęcia wyścigu. W zabawie można uczestniczyć codziennie!
REKLAMA:


Co można wygrać?


Podczas trwania Tour de France codziennie 3 osoby zostaną nagrodzone oryginalnymi bidonami Lotto Soudal. Zasada jest taka, że typowany wynik musi być jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego wyniku, jaki danego dnia uzyska pierwszy kolarz Lotto Soudal. Nazwiska osób, do których powędrują bidony, zostaną podane w dniach: 11.07 / 18.07 / 19.07 / 25.07.
Co tydzień najbardziej aktywny komentator (liczy się liczba komentarzy) otrzyma wyjątkowy, oryginalny zestaw nagród kolarskich: koszulkę Lotto Soudal + spodenki kolarskie Lotto Soudal + skarpetki Lotto Soudal. Aktywność komentatorów będzie sprawdzana w następujących okresach: od 02 do 10.07, od 11.07 do 17.07, od 18.07 do 24.07.

Dodatkowa niespodzianka:
Dla fanów Lotto Soudal przewidziane są też dodatkowe nagrody w postaci 24 podwójnych zaproszeń do @RiDEWarsaw*, pierwszego w Polsce butiku indoor cycling, na trening rowerowy pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zaproszenia powędrują do pierwszych 24 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie dot. drużyny Lotto Soudal, umieszczone w jednym z  konkursowych postów →  niespodzianką jednak jest dzień, kiedy post z pytaniem zostanie opublikowany, dlatego warto uważnie śledzić fanpage Polubisz Remont ;

*RiDE Warsaw proponuje wyjątkowe treningi tematyczno-muzyczne, łączące jazdę na rowerze w rytmie porywającej muzyki, z elementami choreografii. To solidna dawka pozytywnej energii oraz trening wysiłkowy w jednym.

Zasady konkursu dostępne są na FB Polubisz Remont. Regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt