chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nagroda Roku SARP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowe w Katowicach

Nagroda Roku SARP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowe w Katowicach

30.05.2016
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach otrzymało nagrodę Roku w kategorii „najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w roku 2015", przyznawaną przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

Chemia budowlana - Webwer
Webwer
Do budowy nagrodzonego obiektu zastosowano produkty marki Weber. Na ścianach budynku położono akrylową masę tynkarską weber TD322, odporną na uderzenia mechaniczne i posiadającą powłokowe zabezpieczenie przed algami i grzybami. Na zewnętrznej części zastosowano także preparat gruntujący PG221 wraz z siatką zbrojącą do systemów ociepleń. Do wykończenia i zapewnienia odpowiedniej ochrony wewnątrz budowli zastosowano tynk akrylowy weber TD321 oraz zaprawy klejące do systemów ociepleń m. in. KS112 i KS122.

Obiekt pokonał 20 innych pretendentów do nagrody głównej, wyłonionych spośród 81 zgłoszeń. Nagrodzony projekt powstał w pracowni JEMS Architekci (Warszawa), a jego generalnym wykonawcą jest Warbud SA.
Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt