chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W dniach 24 - 26 marca w hali Podpromie w Rzeszowie odbyły się kolejne Międzynarodowe Targi Expo Dom. Na tym znaczącym w regionie wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Greinplast.

Złoty Laur Konsumenta 2017 to najnowsze wyróżnienie, którym uhonorowana została Tikkurila. Głosami klientów w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów i usług Laur Konsumenta, marka uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii „Farby”. Tę najwyższą lokatę Tikkurila zajmuje już kolejny rok z rzędu.

Firma Greinplast sp. z o.o. realizuje projekt: "Inwestycja w rozwój centrum badawczo-rozwojowego w zakresie chemii budowlanej" .

24-26.03.2017 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin, odbyła się XXXVII edycja Targów LUBDOM – najważniejszych targów budowlanych na Lubelszczyźnie.

Jeden z bestsellerów firmy Brillux– teraz jeszcze lepszy!

18-19.03.2017 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, odbyły się Targi Twój Dom, Twój Ogród.

Liczba otrzymanych certyfikatów powiększyła się w ostatnich dniach o Europejską Ocenę Techniczną przyznaną tym razem dla systemu ociepleń z użyciem wełny mineralnej LAKMA TERM WM.

Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. znalazła się na prestiżowej liście rankingu Gazele Biznesu 2016.

Zbliżający się weekend będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznych zmagań skoczków narciarskich.

W nowym wydaniu miesięcznika IZOLACJE radzimy m.in. jak naprawiać uszkodzone posadzki betonowe. Piszemy też o zarysowaniach skurczowych płyt fundamentowych i ścian w budynkach mieszkalnych z garażami podziemnymi.

Opracowano ją pod nadzorem najlepszych fachowców z Niemiec. Odpowiedni dobór składników doprowadził do powstania unikalnego systemu retencji wody. Widać to już na pierwszy rzut oka – w trakcie mieszania suchej zaprawy z wodą.

Farby i masy dekoracyjne Francesco Guardi Collezione zyskały odmienioną szatę graficzną. Nowy design opakowań wyraźnie nawiązuje do świata sztuki i jeszcze lepiej oddaje claim marki - „Sztuka inspiracji”.

Firma Ceresit w przyszłym tygodniu wprowadza do sprzedaży kleje elastyczne Ceresit – CM 12 PLUS, CM 16, CM 17, CM 22 z INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĄ FLEX FIBRES. Wszystkie wymienione kleje zostały wzbogacone o włókna, które są widoczne w zaprawach gołym okiem i zapewniają doskonałe parametry robocze i techniczne.

Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel – te farby polskiej marki po raz kolejny pojawią się na antenie Polsatu w programie „Nasz Nowy Dom”.

Za nami finał IV edycji konkursu „KREISEL – ELEWACJA 2016”. Spośród nadesłanych projektów jury po burzliwej dyskusji wyłoniło sześciu laureatów oraz dziesięciu wyróżnionych.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt