chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Grupa Selena istnieje na rynku od 25 lat, posiada 30 spółek w 17 krajach, w których pracuje prawie 1800 pracowników. Kluczem do jej sukcesu są dwie powiązane ze sobą wartości – wyróżniająca się jakość oferowanych produktów oraz ludzie. To dzięki nim, Selena jest międzynarodową firmą, która zyskała miano lidera w branży chemii budowlanej na świecie.

Decyzją kapituły konkursowej nagrodę za majową edycję otrzymała pani Celina Glinczak z Albigowej.

Firma KLEIB została wyróżniona Diamentem miesięcznika FORBES 2017 w kategorii firm na poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie kujawsko-pomorskim.

Od 11.07.2017 farby strukturalne Mitech Piasek Pustyni i Baranek oraz farba wewnętrzna mineralna Mitech MIN mogą być stosowane w ośrodkach służby zdrowia w tym w szpitalach, szkołach, żłobkach, w przemyśle m.in. spożywczym.

Wakacyjne piątki przebiegają w Dębicy pod znakiem Kina Letniego. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury filmowe przedsięwzięcie ponownie wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na widzów czekają nie tylko wygodne leżaki, ale także konkurs z kolorowymi nagrodami.

Górażdże Kruszywa Sp. z o. o. trafiły do grona najlepszych producentów kruszyw w Polsce, które otrzymały prestiżowe wyróżnienie – certyfikat Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości.

Saint-Gobain TROPHY to wyjątkowe wydarzenie w branży gipsowej i największy międzynarodowy konkurs w swoim rodzaju. Konkurs przeznaczony jest dla wykonawców, którzy w swoich realizacjach stosują Systemy Suchej Zabudowy. Ma on na celu rozpoznanie i nagradzanie kunsztu oraz promowanie innowacji w zakresie płyt gipsowe-kartonowych.

Ekipa PLMMA wybrała się do Fabryki KLEIB, aby nagrać zapowiedź gali PLMMA 74, która odbędzie się 7 października w Toruniu. W ramach odwiedzin odbyła się mała walka na czas z robotem Kleib.

Znany niemiecki serwis informacyjno-budowlany ibau, przepytał grupę ponad 3 tys. firm wykonawczych z Niemiec, kto ich zdaniem jest wiodącym producentem w branży budowlanej. Marka fischer pojawiła się w większości wypowiedzi zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce, w kategorii „technika zamocowań”, wyprzedzając konkurencję i zdobywając tym samym, po raz pierwszy w historii, nagrodę "Stein im Brett".

A w nim m.in. o najnowszych trendach w ociepleniach.

Marka ATLAS została uhonorowana Złotą Budowlaną Marką Roku 2017 Atlas Złota Budowlana Marka Roku 2017 w kategorii ogólnej oraz w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom! ASM Centrum Badań i Analiz już po raz 13. przyznało nagrody dla polskich firm z branży budowlanej, najwyżej ocenionych przez wykonawców.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Z dniem 1 lipca 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu CEMEX Polska objął Juan Carlos Herrera, dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA.

Powstał kolejny mural przy wymalowaniu, którego zostały wykorzystane produkty Farby KABE Polska.

W najnowszym numerze „Renowacji i Zabytków” (2/2017) ukazał się artykuł autorstwa D. Smatloch-Klechowskiej oraz Marcina Janowskiego pt. „Hotel Stary - rewaloryzacja kamienicy przy ul. Szczepańskiej 5 w Krakowie”.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt