chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Tikkurila została najlepiej ocenią marką farb dekoracyjnych wewnętrznych wśród działających na polskim rynku firm wykonawczych i otrzymała prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w tej kategorii.

Nowa inwestycja jednego z wiodących producentów chemii budowlanej.

ARBET właśnie otrzymał podziękowania za pomoc, jakiej udzielił koszalińskiemu szpitalowi w trakcie pandemii.

Niestety z powodu epidemie corona virusa nie udało nam się zrealizować zdecydowanej większości z zaplanowanych prezentacji prowadzonych pod hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ”.

W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!

CEMEX Polska otrzymał certyfikat poświadczający, że cała energia elektryczna kupowana na potrzeby działalności produkcyjnej będzie pochodziła ze źródeł odnawialnych, w tym z energii wiatrowej.

Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w konferencji poświęconej wpływowi COVID-19 na przemysł materiałów budowlanych, której organizatorem była Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

CEMEX ogłosił kontynuację realizacji strategii działań na rzecz klimatu i nadal będzie realizował swoją wizję gospodarki neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla, skutecznie odpowiadając na rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie łagodzenia zmian klimatu.

Przedstawiciel "SIPUR" wziął udział w debacie eksperckiej zorganizowanej w Domu Europy w Warszawie przez Euroactiv.pl.

18 czerwca 2020 r. został otwarty sklep PSB Mini-Mrówka w Nowej Sarzynie, gdzie wspólnie z innymi sieciowymi sklepami stworzyły lokalną „Galerię Handlową NOWA”. Nowa Sarzyna to miasto położone w województwie podkarpackim, w powiecie leżajskim liczące 6 tys. mieszkańców. Właścicielem Mrówki jest firma DAWMON. W sklepie o powierzchni handlowej 700 m2 i ogrodzie zewnętrznym 300 m2 znajdzie zatrudnienie 12 osób.

XIII Forum Przedsiębiorców Małopolski przebiegło pod hasłem „Mało(Polska) odpowiedź na kryzys: Wsparcie – Solidarność – Współpraca. Jak obronić gospodarkę i wykorzystać nowe szanse, by wyjść z pandemii silniejszym niż kiedykolwiek”.

Partnerem współfinansującym inicjatywę, jak co roku, jest FFiL Śnieżka SA. Udział w seansie i możliwość zdobycia nagród – to cotygodniowa propozycja dla widzów, aktualna przez całe wakacje.

Podczas Zgromadzenia Ogólnego 6 lutego 2020 w Poznaniu członkowie „SIPUR” podjęli decyzję o...

Wybór odpowiedniej powłoki proszkowej nigdy nie był łatwiejszy, a stało się to dzięki wprowadzeniu technologii immersyjnego obrazowania 3D przez należącą do AkzoNobel markę Interpon.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt