chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Michał Czekaj, Prezes Dragon Poland został powołany na członka Rady ds. Przedsiębiorczości przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Bogactwo natury, malownicze widoki i wyśmienita kuchnia - Gruzja to kolejny zakątek świata, w który marka PPG zabrała swoich najaktywniejszych Klubowiczów Dekoral Professional.

Około 100 przedstawicieli międzynarodowego przemysłu DIY i ogrodniczego, z ponad 50 krajów zgromadziło się w stolicy Irlandii, Dublinie na VII Światowym Szczycie DIY.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym, o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy...

Startuje druga edycja konkursu „Wykonawca ROCKu”...

Ratuje Sołę przed zaśmieceniem!

W tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku 2019, produkty firmy Bostik Sp. z o.o. otrzymały...

PSB Profi Sunbud oddział w Pabianicach zorganizował (w lipcu 2019 r.) szkolenie dla lokalnych wykonawców. Przedstawiciel firmy Weber Saint-Gbain zaprezentował zalety desek elewacyjnych tynkowych.

Począwszy od 8 lipca specjalny zespół badaczy, konserwatorów i restauratorów z Rijksmuseum, a także specjaliści od kolorów z AkzoNobel będą ...

Pod koniec czerwca na strzelnicy w Goleszowie odbył się I Memoriał im. Józefa Ziętka w zawodach strzeleckich pod patronatem Cieszyńskiego Bractwa Kurkowego, którego członkiem honorowym był Pan Józef Ziętek.

Czwarty etap wyścigu – Zawiercie – Zabrze.

PSB Profi Sunbud oddział w Pabianicach zorganizował szkolenie (w lipcu 2019 r.) dla lokalnych wykonawców prowadzone przez firmę Rockwool. RoadShow to praktyczne szkolenie przygotowane specjalnie dla wykonawców ocieplających domy jednorodzinne produktami z wełny skalnej.

Remmers Polska został sponsorem betonowego kajaka, który wykonali Studenci Koła Naukowego Budownictwa na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na Politechnice Poznańskiej.

CEMEX w Polsce po raz drugi otrzymał Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2019 w kategorii Cement.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt