chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

The Warsaw Hub oferuje 75 000 m kw. powierzchni biurowej. Ponadto w kompleksie znajduje się centrum konferencyjne, pasaż handlowy, hotele, gastronomia, centrum fitness i udogodnienia dla rowerzystów.

Wyniki drugiego kwartału br. dla polskiej branży farb dekoracyjnych okazały się być bardzo korzystne. W prowadzonym przez PZPFiK od ponad pięciu lat badaniu, nigdy nie odnotowano tak dużego wzrostu. 14% liczone r/r to znaczący przyrost, którego...

Wraz z początkiem roku szkolnego, po letniej przerwie uczniowie wrócili do rywalizacji o punkty w ramach najnowszej edycji programu „Koloratorium”. W pierwszym etapie projektu, który trwał od 6 grudnia 2019 roku do 18 września 2020 roku, młodzi odkrywcy angażowali się w wykonywanie zadań indywidualnych i grupowych.

Zakład AkzoNobel, w którym produkowane są lakiery dla przemysłu lotniczego w chińskim mieście Dongguan, został zakwalifikowany przez producenta samolotów Boeing do mieszania kolorów lakieru bazowego Aerodur 3001.

Atlas, wiodący producent materiałów budowlanych, konsekwentnie działa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Oznacza to...

Następstwa walki z pandemią – w tym ograniczenie mobilności i przejście wielu firm na pracę zdalną – skutkowały dużym wzrostem popytu na materiały remontowo-budowlane...

Już ponad 200 uczestników zgłosiło chęć udziału w zabawie, której celem jest zwrócenie uwagi na istotną rolę elewacji w otaczającym nas krajobrazie i promowanie dobrych praktyk budowlanych. Oznacza to, że ...

Prawie 60% kierowców w Polsce dobrze ocenia rosnącą liczbę budowanych dróg o nawierzchniach betonowych w sieci autostrad i dróg krajowych, a prawie 50% – w sieci dróg samorządowych – tak wynika z...

Czy można sporo zaoszczędzić dzięki COVID-19? Grupa PSB udowadnia, że TAK!

W dniach od 9 do 14 września 2020 roku odbędą się warszawskie spotkania konserwatorskie „Sztuka Konserwacji 2020”. Remmers Polska został współorganizatorem tego wydarzenia. W tym roku odbędzie się ono w domu Artysty Plastyka i rozpocznie się o godz. 11:00.

Taką wersję logo Mitech Professional będzie można znaleźć na opakowaniach farb do wnętrz: Diamante, Brillante i Perfetto.

6 września br. po raz dziewiąty odbędzie się charytatywna sztafeta Poland Business Run. Bieg ten od lat przyciąga ludzi posiadających pasję do biegania i ogromne serce. Drużyna Remmers na mecie poznańskiego Business Run stanęła po raz pierwszy w 2019 roku. W tym roku nasz 5 osobowy skład znów podejmuje się tego wyzwania! Biegniemy na pomoc!

Już 9 września br. ruszyła nowa edycja programu lojalnościowego Liga Ekspertów z jeszcze bogatszą ofertą dla wykonawców budowlanych. Tym razem w programie biorą udział nie tylko produkty do suchej zabudowy Rigips, ale również chemia budowlana Weber.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Atlas dba o jakość wykonania Deepspota
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt