chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna hydroizolacja balkonów i tarasów
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze

Migoczące płomyki sprzyjają odprężeniu i wprowadzają do pomieszczenia kameralny, przytulny nastrój.

Nowy uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588, który nie boi się żadnych wyzwań i z łatwością poradzi sobie ze wszelkimi pracami naprawczymi, konserwacyjnymi czy renowacyjnymi.

Firma Den Braven do swojej oferty wprowadziła nowość uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WEWNĄTRZ.

Sopro wprowadziło do oferty zestaw Hydroset 282 – system uszczelniający z niezbędnymi narzędziami aplikacyjnymi.

Den Braven wprowadził do swojej oferty nową odsłonę niezwykle funkcjonalnych uszczelniaczy-klejów X-POLYMER. Te same właściwości, te same kolory, a tylko dwa opakowania i jeszcze szerszy zakres zastosowań. A wszystko po to, by prace remontowo-budowlane przebiegały szybko i sprawnie, a wybór odpowiednich produktów nie stanowił większych trudności.

Bostik 3070 to jednoskładnikowy elastyczny uszczelniacz korkowy na bazie rozpuszczalnika do wypełnienia spoin kompensacyjnych.

Marka Bostik wprowadziła klej - uszczelniacz na bazie SMP do tworzenia efektu deski pokładowej.

Firma Bostik wprowadza nową linię uszczelniaczy silikonowych dla użytku domowego i profesjonalnego.

Klej Fix All Flexi marki Soudal ułatwi osiągnięcie celu.

Taras czy łazienka to pomieszczenia szczególnie narażone na wilgoć. Podpowiemy jakie są sposoby na pozbycie się nie w naszym domu?

Firma Dragon wprowadza na rynek nowość Latex uszczelniacz biały w tubce.

Budownictwo ekologiczne i energooszczędne - Łyna Park w Olsztynie – pierwszy w Polsce pasywny budynek wielorodzinny. Do stworzenia obiektu wykorzystano cały szereg nowoczesnych materiałów i technologii, w tym – zaawansowane rozwiązania z zakresu chemii budowlanej Sopro.

Niepożądane oddziaływanie wody powoduje zniszczenia w strukturze budynków. Do ich ochrony używa się różnych preparatów, na przykład płynnych membran zimnego nakładania.

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – weźmie udział w międzynarodowych targach budowlanych Feicon Batimat.
1
2345następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt