chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - O czy należy pamiętać przy klejeniu płytek?
sposób wyświetlania:
Szpachle

Pierwszy na rynku elastyczny uszczelniacz dekarski, którego można używać przy zmiennej pogodzie

Bolix wprowadza system do kompleksowego wykańczania nowych balkonów. To rozszerzenie dotychczasowego rozwiązania służącego renowacji i zabezpieczaniu starych, uszkodzonych powierzchni balkonowych.

Płyty wielkoformatowe zachwycają zarówno swoją wielkością, jak i grubością materiału. Największe produkowane są w wymiarach nawet 100x300 cm, a najcieńsze mają zaledwie 3,5 mm grubości. Ze względu na znaczne gabaryty i ciężar ich układanie jest jednak trudniejsze niż w przypadku płytek o standardowych wymiarach.

Decydując się na renowację lub modernizację balkonu, kluczowym etapem prac jest ocena stanu płyty balkonowej i nośnych elementów budowlanych. Wpływ czynników atmosferycznych podczas wieloletniej eksploatacji, błędy wykonawcze oraz przyczyny związane z technologią produkcji mogą prowadzić do pękania i odspajania się betonu w konstrukcjach płyt wspornikowych, parapetów czy balustrad.

Samopoziomująca szpachla Sopro NSC 587 to wytworzona na bazie cementu portlandzkiego, szybkowiążąca masa cementowa do podłóg.

Nowy sponsor KKS Jezioro Tarnobrzeg.

Fabrycznie przygotowana, gotowa masa szpachlowa SHEETROCK®, doskonale gładka i wygodna do zastosowania, zapewnia uzyskanie perfekcyjnego efektu podczas szpachlowania połączeń oraz całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych.

Wybierając rodzaj drewna, z którego wykonywane jest podłoże w pomieszczeniach kierujemy się zazwyczaj jego estetyką, a dopiero na drugim miejscu pojawia się kwestia trwałości...

Aby podłoga mogła cieszyć pięknym wyglądem przez długie lata, ubytki te należy zaszpachlować przy pomocy odpowiedniego preparatu wypełniającego.

Dobrze znana i ceniona Cementowo-polimerowa Biała Gładź Szpachlowa CEKOL C-35 zyskała nową szatę graficzną opakowania.

Jak szybko i efektownie wykonać poważny remont w domu...

Już wiosną br. w ofercie firmy Franspol pojawią się kolejne nowości.

UZIN PE 630, który daje możliwość zamykania szczelin i gruntowania podłóg drewnianych w jednym cyklu roboczym...

Gips to niezwykle miękki i łatwy w obróbce minerał pochodzenia osadowego. Z chemicznego punktu widzenia to nic innego, jak uwodorniony siarczan wapnia o wzorze sumarycznym Ca(SO4)•2H2O...

Cekol B-45 finisz jest doskonałym uzupełnieniem wykończeniowych etapów prac tynkarskich z użyciem tynków gipsowych...
1
23następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt