chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - O czy należy pamiętać przy klejeniu płytek?
sposób wyświetlania:
Silikony

Formuła najnowszych produktów Greinplastu oparta została na wykorzystaniu zaawansowanych technologii, umożliwiających ograniczenie wnikania wody i...

Płytki ceramiczne od lat niezmiennie królują w naszych domach. Jak to możliwe, że tak długo utrzymują się na absolutnym topie

Wraz z początkiem nowego roku do oferty silikonów marki LAKMA dołączył specjalistyczny silikon dedykowany i rekomendowany do przyklejania luster wyprodukowanych z użyciem ekologicznych lakierów na bazie wody.

Zmiękcza i usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju szczeliw silikonowych. Usuwa utwardzone spoiny i fugi silikonowe przed powtórnym spoinowaniem. Usuwa nieutwardzony silikon.

Od teraz Silikon Sanitarny Sopro w czterech nowych odcieniach, doskonale współgrających z kolorami fug elastycznych, inspirowanych kojącymi barwami ziemi!

Rozwiązania, które sprawdzą się w każdym przypadku

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wysokie budynki znoszą ekstremalne warunki atmosferyczne? Smagane często silnym wiatrem i wystawione na działanie wysokiej temperatury wysokościowce takie jak np. Burj Khalifa w Dubaju o oszałamiającej wysokości 828 metrów, czy mierząca 632 metrów wieża Shanghai Tower wydają się piąć niemalże w nieskończoność. Jednakże tego typu konstrukcje możliwe są dopiero od niedawna, za sprawą zawrotnego postępu technologicznego, który nastąpił w ostatnich latach. Jednym z nich jest szerokie zastosowanie silikonu.

Środek do usuwania silikonu

Silikon Sanitarny Sopro, któremu niestraszna jest wilgoć, pleśń oraz destrukcyjne działanie promieni słonecznych.

Malowanie z farbami silikonowymi Atlas Salta - gwarancja satysfakcji z elewacji!

W domu i na budowie wypełniają szczeliny i łączą przeróżne materiały. Nie obejdzie się bez nich ani biały montaż, ani obróbki blacharskie na dachu. Silikony, bo o nich mowa, są jednymi z najczęściej stosowanych produktów chemii budowlanej. Przedstawiamy ich poszczególne rodzaje.

Knauf Silikon sanitarny ma teraz nowe, bardziej funkcjonalne opakowanie.

Marka Atlas wprowadziła do swojej oferty nowość ATLAS SILTON S - silikon sanitarny.

Tynk FAST AKRYL+ to nowy produkt marki FAST. Dzięki dodatkowi silikonu posiada większe właściwości hydrofobowe od tradycyjnych tynków akrylowych, dostępnych na rynku.

Silikon Sanitarny Extra w nowych, modnych odcieniach, który stworzy bezpieczne uszczelnienie dopasowane do kolorystyki pomieszczenia.
1
2345678następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt