chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna hydroizolacja dzięki zaprawie uszczelniającej DSF® 523 Sopro
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze - nowości produktowe

Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty nowość pianę poliuretanową do klejenia płyt EPS i XPS na dachach płaskich o różnorodnych podłożach - IZOHAN STYROPUK DACH.

Jednoskładnikowa, cementowa zaprawa uszczelniająca do wytwarzania elastycznych powłok nie przepuszczających wody i mostkujących pęknięcia...

Na straży trwałości i wodoszczelności z powodzeniem stanie zaprawa uszczelniająca Sopro DSF® 523, dzięki której wyremontowany taras czy łazienka pozostaną bezpieczne na długie lata, a podłoże suche i wolne od uszkodzeń.

Połączenie kamyków, żwiru oraz grysów żywicą poliuretanową GaLaKreativ pozwala na stworzenie różnorodnych autorskich kompozycji ogrodowych. Ekologiczne spoiwo do kamienia i kruszyw ozdobnych GaLaKreativ firmy quick-mix gwarantuje, że stworzone przy jej użyciu nawierzchnie będą cieszyć swoim wyglądem przez długi czas i naturalnie podkreślą urok ogrodowej roślinności.

Tworzy izolację typu lekkiego – uszczelnia miejsca, na które woda nie działa pod ciśnieniem (przepływa w sposób swobodny). Stanowi główny element systemu uszczelnień ATLAS WODER E – wraz z emulsją ATLAS UNI-GRUNT, taśmą i innymi akcesoriami uszczelniającymi.

Pianka montażowa Soudafoam Doors z rewolucyjnym zaworem Duravalve, która poszerzyła ofertę produktową firmy Soudal.

Grubowarstwowa bitumiczna masa uszczelniająca 2K.

Silikon Sanitarny Sopro, któremu niestraszna jest wilgoć, pleśń oraz destrukcyjne działanie promieni słonecznych.

Nowy uszczelniacz uniwersalny SOPRO WB 588, który nie boi się żadnych wyzwań i z łatwością poradzi sobie ze wszelkimi pracami naprawczymi, konserwacyjnymi czy renowacyjnymi.

Firma Den Braven do swojej oferty wprowadziła nowość uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WEWNĄTRZ.

Sopro wprowadziło do oferty zestaw Hydroset 282 – system uszczelniający z niezbędnymi narzędziami aplikacyjnymi.

Bostik 3070 to jednoskładnikowy elastyczny uszczelniacz korkowy na bazie rozpuszczalnika do wypełnienia spoin kompensacyjnych.

Marka Bostik wprowadziła klej - uszczelniacz na bazie SMP do tworzenia efektu deski pokładowej.

Dzięki innowacyjnej recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony do użytku zarówno latem jak i zimą.

Bardzo wydajna, cementowa, reaktywna zaprawa uszczelniająca ZR Turbo XXL, która jest nowością w szerokim portfolio specjalistycznych produktów Sopro do zadań specjalnych.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt