chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - O czy należy pamiętać przy klejeniu płytek?
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze - poradnik

Układnie paneli podłogowych nie wymaga specjalnych umiejętności ani wykorzystania profesjo-nalnych narzędzi.

Systemowa hydroizolacja z maty uszczelniającokompensującej BOTAMENT® AE

W domu i na budowie wypełniają szczeliny i łączą przeróżne materiały. Nie obejdzie się bez nich ani biały montaż, ani obróbki blacharskie na dachu. Silikony, bo o nich mowa, są jednymi z najczęściej stosowanych produktów chemii budowlanej. Przedstawiamy ich poszczególne rodzaje.

Odpowiednio przygotowane podłoże, uporanie się z pęknięciami w posadzce, a także zachowanie odpowiednich spadków oraz krawędzi czołowych tarasu.

Prezentujemy instrukcję wykonania tarasu z zastosowaniem rozwiązania systemowego firmy Sopro.

Zanim zalejemy sąsiada, warto uszczelnić łazienkę, ale jak to zrobić? Podpowiedzą eksperci marki Sopro.

Emulsja do uszczelniania izolacji

W celu przeprowadzenia właściwej renowacji i uszczelnienia balkonu Remmers proponuje naprawę żelbetowych płyt wspornikowych oraz wykonanie warstwy spadkowej zaprawami systemu Betofix

Doradcy techniczni Sopro podpowiadają w jaki sposób prawidłowo zabezpieczyć łazienkę, aby zapobiec problemom

Podczas projektowania oraz prac wykonawczych na balkonach, tarasach i loggiach należy wykazać się szczególną starannością zarówno w pracy, jak i w doborze materiałów oraz postępować zgodnie z prawidłowymi zaleceniami technicznymi

Płytki ceramiczne od lat niezmiennie królują w naszych kuchniach i łazienkach

Coraz chłodniejsze dni przypominają nieuchronnie: to ostatnia chwila, aby zadbać o dobrą „kondycję” nie tylko domu, ale też altan, wiat czy ogrodowych tarasów.

Płyty wielkoformatowe zachwycają zarówno swoją wielkością, jak i grubością materiału. Największe produkowane są w wymiarach nawet 100x300 cm, a najcieńsze mają zaledwie 3,5 mm grubości. Ze względu na znaczne gabaryty i ciężar ich układanie jest jednak trudniejsze niż w przypadku płytek o standardowych wymiarach.

Decydując się na renowację lub modernizację balkonu, kluczowym etapem prac jest ocena stanu płyty balkonowej i nośnych elementów budowlanych. Wpływ czynników atmosferycznych podczas wieloletniej eksploatacji, błędy wykonawcze oraz przyczyny związane z technologią produkcji mogą prowadzić do pękania i odspajania się betonu w konstrukcjach płyt wspornikowych, parapetów czy balustrad.

Elewacja domu podlega znacznie silniejszym oddziaływaniom niż powierzchnie wewnątrz poszczególnych pomieszczeń. Zależy nam przy tym, by jak najdłużej pozostawała ona atrakcyjna wizualnie, pełniąc jednocześnie funkcje ochronne. Dlatego kolor, połysk czy faktura to jedynie fragment listy elementów, na które warto zwrócić uwagę, przygotowując się do wymalowania ścian zewnętrznych.
1
234następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt