chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - Folia BOLIX HYDRO masa uszczelniająca BOLIX HYDRO-DUO
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze - czytelnia

Mieszkanie pod ciepłym dachem

Dwuskładnikowa zaprawa uszczelniająca Hydroizolacja-2K to niezawodny sposób na podpłytkową izolację przeciwwilgociową i przeciwwodną. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na ze-wnątrz, na powierzchniach poziomych i pionowych. Zagwarantuje trwałość okładziny ceramicznej w łazience, kuchni, na balkonie, tarasie, a nawet na basenie.

Malowanie z farbami silikonowymi Atlas Salta - gwarancja satysfakcji z elewacji!

Zbliżająca się jesień i nadchodzące zakończenie sezonu budowlanego to dla każdego Profesjonalisty jeden z najtrudniejszych okresów w roku.

Woda ujarzmiona po mistrzowsku za pomocą jednoskładnikowej, wysokowydajnej zaprawy uszczelniającej DSF® 523 marki Sopro.

Taras czy łazienka to pomieszczenia szczególnie narażone na wilgoć. Podpowiemy jakie są sposoby na pozbycie się nie w naszym domu?

Budownictwo ekologiczne i energooszczędne - Łyna Park w Olsztynie – pierwszy w Polsce pasywny budynek wielorodzinny. Do stworzenia obiektu wykorzystano cały szereg nowoczesnych materiałów i technologii, w tym – zaawansowane rozwiązania z zakresu chemii budowlanej Sopro.

Współcześnie piany zajmują ważną pozycję wśród materiałów używanych do budowy domów. Ten fakt mogą potwierdzić murarze korzystający z bloczków betonu komórkowego, specjaliści wykonujący docieplenia ze styropianu czy monterzy stolarki otworowej.

Niepożądane oddziaływanie wody powoduje zniszczenia w strukturze budynków. Do ich ochrony używa się różnych preparatów, na przykład płynnych membran zimnego nakładania.

Wszechobecna wilgoć, zmiany temperatur, nadmiar pary wodnej, to czynniki charakterystyczne dla łazienki, które niekontrolowane mogą nieść ze sobą szereg konsekwencji, np. stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów. Rozwiązaniem mogą być środki oferowane przez producentów chemii budowlanej.

Wkomponowanie farb akrylowych w elementy systemu ociepleń nie stanowi już dzisiaj problemu. Istnieją rozwiązania hybrydowe, które łączą pożądane cechy różnych produktów w jednym.

Tarasy, balkony i loggie to miejsca nieustannie narażone na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych

Prawidłowo uszczelnione rynny to nie kwestia wygody, ale wręcz konieczność. Ściekająca po ścianach woda może bowiem szybko spowodować zacieki i zawilgocenia ścian naszego domu, co w konsekwencji może nawet prowadzić do wystąpienia grzybów.

Bolix wprowadza system do kompleksowego wykańczania nowych balkonów. To rozszerzenie dotychczasowego rozwiązania służącego renowacji i zabezpieczaniu starych, uszkodzonych powierzchni balkonowych.

Wady i zalety poszczególnych rodzajów tynków cienkowarstwowych wynikają z właściwości fizyko-chemicznych.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt