chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna hydroizolacja dzięki zaprawie uszczelniającej DSF® 523 Sopro
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze - czytelnia

Rozwiązania, które sprawdzą się w każdym przypadku

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wysokie budynki znoszą ekstremalne warunki atmosferyczne? Smagane często silnym wiatrem i wystawione na działanie wysokiej temperatury wysokościowce takie jak np. Burj Khalifa w Dubaju o oszałamiającej wysokości 828 metrów, czy mierząca 632 metrów wieża Shanghai Tower wydają się piąć niemalże w nieskończoność. Jednakże tego typu konstrukcje możliwe są dopiero od niedawna, za sprawą zawrotnego postępu technologicznego, który nastąpił w ostatnich latach. Jednym z nich jest szerokie zastosowanie silikonu.

Często zapominamy, że okładziny ceramiczne nie zabezpieczają powierzchni ścian oraz posadzek przed wnikaniem wody. W konsekwencji, okładziny ceramiczne nie chronią w dostateczny sposób podłoży budowlanych przed zawilgoceniem.

Samoprzylepna taśma uszczelniająca BOTAMENT® BP Portalband do nowoczesnej hydroizolacji balkonów i tarasów

Mieszkanie pod ciepłym dachem

Dwuskładnikowa zaprawa uszczelniająca Hydroizolacja-2K to niezawodny sposób na podpłytkową izolację przeciwwilgociową i przeciwwodną. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na ze-wnątrz, na powierzchniach poziomych i pionowych. Zagwarantuje trwałość okładziny ceramicznej w łazience, kuchni, na balkonie, tarasie, a nawet na basenie.

Malowanie z farbami silikonowymi Atlas Salta - gwarancja satysfakcji z elewacji!

Zbliżająca się jesień i nadchodzące zakończenie sezonu budowlanego to dla każdego Profesjonalisty jeden z najtrudniejszych okresów w roku.

Woda ujarzmiona po mistrzowsku za pomocą jednoskładnikowej, wysokowydajnej zaprawy uszczelniającej DSF® 523 marki Sopro.

Taras czy łazienka to pomieszczenia szczególnie narażone na wilgoć. Podpowiemy jakie są sposoby na pozbycie się nie w naszym domu?

Budownictwo ekologiczne i energooszczędne - Łyna Park w Olsztynie – pierwszy w Polsce pasywny budynek wielorodzinny. Do stworzenia obiektu wykorzystano cały szereg nowoczesnych materiałów i technologii, w tym – zaawansowane rozwiązania z zakresu chemii budowlanej Sopro.

Współcześnie piany zajmują ważną pozycję wśród materiałów używanych do budowy domów. Ten fakt mogą potwierdzić murarze korzystający z bloczków betonu komórkowego, specjaliści wykonujący docieplenia ze styropianu czy monterzy stolarki otworowej.

Niepożądane oddziaływanie wody powoduje zniszczenia w strukturze budynków. Do ich ochrony używa się różnych preparatów, na przykład płynnych membran zimnego nakładania.

Wszechobecna wilgoć, zmiany temperatur, nadmiar pary wodnej, to czynniki charakterystyczne dla łazienki, które niekontrolowane mogą nieść ze sobą szereg konsekwencji, np. stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów. Rozwiązaniem mogą być środki oferowane przez producentów chemii budowlanej.

Wkomponowanie farb akrylowych w elementy systemu ociepleń nie stanowi już dzisiaj problemu. Istnieją rozwiązania hybrydowe, które łączą pożądane cechy różnych produktów w jednym.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt