chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna hydroizolacja balkonów i tarasów
sposób wyświetlania:
Uszczelniacze - czytelnia

Masz problemy z poprawnym wykończeniem balkonu? W tym artykule opisaliśmy klasyczne problemy i ich rozwiązanie w prosty sposób. Zaglądnij!

Tytan skraca czas montażu stolarki otworowej

Płytki ceramiczne od lat niezmiennie królują w naszych domach. Jak to możliwe, że tak długo utrzymują się na absolutnym topie

Migoczące płomyki sprzyjają odprężeniu i wprowadzają do pomieszczenia kameralny, przytulny nastrój.

Rozwiązania, które sprawdzą się w każdym przypadku

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wysokie budynki znoszą ekstremalne warunki atmosferyczne? Smagane często silnym wiatrem i wystawione na działanie wysokiej temperatury wysokościowce takie jak np. Burj Khalifa w Dubaju o oszałamiającej wysokości 828 metrów, czy mierząca 632 metrów wieża Shanghai Tower wydają się piąć niemalże w nieskończoność. Jednakże tego typu konstrukcje możliwe są dopiero od niedawna, za sprawą zawrotnego postępu technologicznego, który nastąpił w ostatnich latach. Jednym z nich jest szerokie zastosowanie silikonu.

Często zapominamy, że okładziny ceramiczne nie zabezpieczają powierzchni ścian oraz posadzek przed wnikaniem wody. W konsekwencji, okładziny ceramiczne nie chronią w dostateczny sposób podłoży budowlanych przed zawilgoceniem.

Samoprzylepna taśma uszczelniająca BOTAMENT® BP Portalband do nowoczesnej hydroizolacji balkonów i tarasów

Mieszkanie pod ciepłym dachem

Dwuskładnikowa zaprawa uszczelniająca Hydroizolacja-2K to niezawodny sposób na podpłytkową izolację przeciwwilgociową i przeciwwodną. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na ze-wnątrz, na powierzchniach poziomych i pionowych. Zagwarantuje trwałość okładziny ceramicznej w łazience, kuchni, na balkonie, tarasie, a nawet na basenie.

Malowanie z farbami silikonowymi Atlas Salta - gwarancja satysfakcji z elewacji!

Zbliżająca się jesień i nadchodzące zakończenie sezonu budowlanego to dla każdego Profesjonalisty jeden z najtrudniejszych okresów w roku.

Woda ujarzmiona po mistrzowsku za pomocą jednoskładnikowej, wysokowydajnej zaprawy uszczelniającej DSF® 523 marki Sopro.

Taras czy łazienka to pomieszczenia szczególnie narażone na wilgoć. Podpowiemy jakie są sposoby na pozbycie się nie w naszym domu?
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt