chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Szpachla samopoziomująca NSC 587 od Sopro

Szpachla samopoziomująca NSC 587 od Sopro

17.04.2014
Samopoziomująca szpachla Sopro NSC 587 to wytworzona na bazie cementu portlandzkiego, szybkowiążąca masa cementowa do podłóg. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością dzięki zastosowaniu technologii mikrocementów Mikrodur®.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Zakres wykorzystania szpachli obejmuje wyrównywanie podłoży mineralnych oraz wykonywanie równych i gładkich powierzchni w pomieszczeniach pod różnego rodzaju okładziny, takie jak płyty i płytki ceramiczne, kamień naturalny, parkiet oraz elastyczne i tekstylne wykładziny.

Doskonale sprawdzi się na jastrychu cementowym i suchym podłożu z betonu, lastrico, kształtkach ceramicznych i betonowych oraz starych okładzinach z kamienia naturalnego. Szpachla może być nakładana w warstwach o grubości 3 do 15mm. Może być także stosowana na podłogach ogrzewanych.

Ułatwieniem przy mieszaniu i nanoszeniu szpachli na duże powierzchnie jest możliwość użycia do tego celu pompy do mas samopoziomujących. Chodzenie jest możliwe już po 2-3 godzinach od aplikacji, a układanie płytek po upływie 24 godzin, co znacząco podnosi efektywność prac budowlanych.

Zużycie:

ok. 1,6 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy

Proporcje mieszania:

5,25 – 5,75 l wody : 25 kg suchej szpachli

Opakowanie:

worek 25 kg

Cena:

67zł brutto

Źródło: Sopro

(MZ)

REKLAMA:


Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt