chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Profesjonalne klejenie i fachowe uszczelnianie w każdych warunkach

Profesjonalne klejenie i fachowe uszczelnianie w każdych warunkach

22.07.2013
Podstawą profesjonalnego asortymentu są produkty stanowiące zestawy rozwiązań o szerokim zastosowaniu, doskonałych parametrach roboczych, ułatwiających codzienną pracę bez względu na wielkość inwestycji. Firma IZOHAN, słynąca z kompleksowej oferty, wzbogaciła właśnie swoje portfolio o specjalistyczny klej/uszczelniacz IZOHAN EKO POLIMER 45.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan
Najnowsza propozycja to jednoskładnikowy uszczelniacz/klej na bazie MS polimerów, czyli „modyfikowanych silanów”. Przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, IZOHAN EKO POLIMER 45 jest synergią najlepszych cech użytkowych różnego typu preparatów dostępnych obecnie na rynku chemii budowlanej.

IZOHAN EKO POLIMER 45 wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem - doskonale sprawdzi się w przypadku prac budowlanych, wykończeniowych i konserwacyjnych w gospodarstwie domowym, budynkach użyteczności publicznej, a także w zakładach przemysłowych i magazynach.
REKLAMA:


Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami roboczymi. Z jednej strony posiada elastyczność silikonów, dzięki czemu można go z łatwością nakładać nawet w trudno dostępnych miejscach, a z drugiej, posiadając cechy poliuretanu, oferuje wytrzymałą strukturę. Dodatkowo, preparat może być nakładany także w niesprzyjających warunkach, np. na mokrych, trudnych do osuszenia podłożach. Produkt jest wolny od izocyjanianów, silikonów i rozpuszczalników, dzięki czemu nie wydziela substancji szkodliwych, zarówno w trakcie aplikacji jak i po wyschnięciu.

Dzięki bardzo dobrej przyczepności (bez konieczności gruntowania powierzchni) klei różnego rodzaju materiały budowlane (aluminium, stal ocynkowaną, miedź, szkło, PCV, styropian, beton, drewno, cegłę, płyty K-G, kamień) i wykończeniowe (np. lustra, listwy, wanny akrylowe, cokoły, panele i profile). Produkt doskonale sprawdza się także przy wszelkich pracach mających na celu uszczelnienie konstrukcji, np. likwidacji niewielkich przecieków dachu, podklejaniu papy czy przy obróbkach blacharskich, a także szczelin dylatacyjnych.

Dobre właściwości dielektryczne produktu (nieprzewodzenia prądu) sprawiają, że może być wykorzystywany w obrębie instalacji elektrycznych. Nie sprzyja również rozprzestrzenianiu się ognia. Jest odporny na działanie powszechnie stosowanych detergentów (zasad), słabych kwasów i rozpuszczalników. Pozostaje niewrażliwy na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – promienie UV, wilgoć i wodę (także morską), stanowiąc idealne rozwiązanie do klejenia i uszczelniania elementów w pomieszczeniach mokrych. Dodatkowo, po wyschnięciu uzyskuje wysoką odporność na temperaturę w przedziale od -40˚C do +80˚C. Kompatybilny z farbami akrylowymi (wodnymi i rozpuszczalnikowymi), może być z łatwością dostosowany do barw, w jakich wykończono otoczenie (jest dostarczany w kolorze białym). IZOHAN EKO POLIMER 45 dostępny jest w kartuszach o pojemności 290ml. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.izohan.com.pl.

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt