chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Remont kuchni z Fix All Classic

Remont kuchni z Fix All Classic

23.05.2012
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, którego funkcjonalny rozkład ma dla nas szczególne znaczenie. Remont pozwala zaaranżować ją od nowa z myślą o naszej wygodzie. W jego trakcie szczególną uwagę zwrócić warto na miejsce oraz sposób montażu… zlewu. W trakcie prac remontowych z pomocą przyjdzie nam klej Fix All Classic firmy Soudal.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Remont kuchni to zadanie bardzo trudne, a jednocześnie okazja by od nowa zaaranżować jej wystrój oraz poprawić funkcjonalność. Przed przystąpieniem do prac warto zadać sobie pytanie gdzie umiejscowić zlew, aby najłatwiej było nam przygotowywać w niej posiłki. To istotne zwłaszcza w przypadku typowych kuchni o małym metrażu. Wybór miejsca montażu zlewu wpłynie bowiem w istotny sposób na nasz komfort korzystania z kuchni.
Przeczytaj również: Remont w kuchni
REKLAMA:


Funkcjonalny zlewozmywak


Myśląc o funkcjonalności kuchni nie sposób ominąć… zlewozmywaka. Wbrew pozorom to niewielkie urządzenie stanowi jeden z jej kluczowych elementów. Jego umiejscowienie powinno być inne, w zależności od tego czy nasza kuchnia ma kształt litery L, U lub G. Równie istotny jak umiejscowienie jest sposób montażu zlewozmywaka. Podczas remontu należy pamiętać by montować go w blacie nim ten zostanie przymocowany na stałe do szafek kuchennych. Takie rozplanowanie prac nie tylko ułatwi wycięcie w blacie otworu na zlew ale jednocześnie umożliwi właściwe zabezpieczenie jego krawędzi przed wilgocią. W trakcie pracy należy szczególną uwagę zwrócić na wykonanie odpowiedniej izolacji styku blatu ze zlewozmywakiem. Taką izolację wykonać można za pomocą uniwersalnego kleju Soudal o właściwościach uszczelniających - Fix All Classic. Ze względu na jego wyjątkowe właściwości ten sam produkt możemy wykorzystać również mocując armaturę.

Fix All Classic – uniwersalna pomoc podczas remontu


Fix All Classic firmy Soudal to doskonały uniwersalny klej-uszczelniacz. Produkt cechuje bardzo duża wytrzymałość, a także krótki czas utwardzania, nawet w niskich temperaturach. Po utwardzeniu klej nie starzeje się, pozostaje trwale elastyczny oraz wykazuje odporność na warunki atmosferyczne. Można go wykorzystywać przy wszystkich rodzajach materiałów i podłoży, nawet wilgotnych oraz niezagruntowanych np.: cegły, betonu, kamienia naturalnego, żelaza, stali, cynku, aluminium, tworzyw sztucznych, polistyrenu, poliuretanu, drewna, płyty wiórowej, płyty kartonowo-gipsowej, tynku, korka, wełny mineralnej, ceramiki, porcelany, a nawet szkła. Fix All Classic jest doskonały również do zastosowań sanitarnych. Po skończonej pracy produkt można malować farbami.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.5)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt