chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Akryl malarski Den Braven

Akryl malarski Den Braven

16.02.2010
Rysy i pęknięcia na ścianie nie tylko negatywnie wpływają na estetykę powierzchni, ale również utrudniają jej malowanie. Używając standardowych środków do ich wypełnienia narażamy się jednak na ryzyko, że położona później farba ulegnie przebarwieniu, a końcowy efekt dekoratorski będzie daleki od zamierzonego. Akryl malarski, nowość w ofercie Den Braven, pozwoli nam uniknąć tego rodzaju niespodzianek i cieszyć się wymarzonym kolorem przez długie lata.

Chemia budowlana - Akryl malarski firmy Den Braven pozwoli łatwo i dokładnie wypełnić wszystkie ubytki. Fot. Den Braven
Akryl malarski firmy Den Braven pozwoli łatwo i dokładnie wypełnić wszystkie ubytki. Fot. Den Braven

Malowanie bez rys na ścianie


Akryl malarski jest plastyczno-elastycznym, modyfikowanym kitem uszczelniającym na bazie wodnej dyspersji akrylowej. Może on służyć jako materiał wygładzający dowolną powierzchnię oraz stanowi doskonały podkład pod późniejsze malowanie nie tylko ścian czy sufitów, ale również fug.

REKLAMA:


Zawiera on specjalne dodatki minimalizujące przebarwienia, dzięki czemu nawet farby o dużej zawartości pigmentów żółtych czy czerwonych będą cieszyć oko swoim kolorem przez długi czas. Dodatkowo, pozwala on uniknąć zjawiska spękań w powłokach malarskich na fugach akrylowych, występujących podczas schnięcia farby położonej na nieodpowiednim podkładzie. Są na to szczególnie narażone akrylowe farby wewnętrzne o dużej zawartości ciał stałych oraz farby matowe o małej zawartości lateksu, tzw. farby jednokotnego krycia.

Dzięki specjalnie pod tym kątem modyfikowanej bazie akrylu malarskiego Den Braven, możemy mieć pewność, że wypełnione przy jego pomocy szczeliny nie popękają nawet po wyschnięciu.

Chemia budowlana - Wygodny pojemnik akrylu malarskiego Den Braven sprawia, że dotarcie nawet do ciężko dostępnych miejsc nie sprawia problemów. Fot. Den Braven
Wygodny pojemnik akrylu malarskiego Den Braven sprawia, że dotarcie nawet do ciężko dostępnych miejsc nie sprawia problemów. Fot. Den Braven

Akryl malarski Den Braven – niezawodny w każdych warunkach


Bardzo dobra przyczepność do większości podłoży budowlanych oraz łatwość nakładania i formowania akrylu malarskiego Den Braven sprawia, że nie będzie on ściekał podczas wypełniania rys, spoin i pęknięć bez względu na to, czy mamy do czynienia z betonem, gipsem, ceramiką budowlaną, metalem czy drewnem. Co więcej, odporność temperaturowa akrylu malarskiego Den Braven po utwardzeniu mieści się w szerokim zakresie od -20 do +75 stopni Celsjusza. Pozwoli nam to na wykorzystanie akrylu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków bez obawy, że zimowe mrozy lub letnie upały wpłyną na jakość wykonanych przez nas prac. Dodatkowo, po odparowaniu wody akryl malarski Den Braven tworzy mocne i wysoce plastyczno-elastyczne wiązanie, dzięki czemu ma on szerokie zastosowanie podczas prac budowlanych. Jego bardzo dobre właściwości wiążące sprawiają, że doskonale sprawdza się nie tylko podczas wypełniania ubytków w ścianach i stropach, ale również jako uszczelniacz spoin narożnych w połączeniach elementów konstrukcyjnych i budowlanych np. przy zabudowach z płyt gipsowo-kartonowych. Poza tym akryl malarski firmy Den Braven może być stosowany także podczas prac wykończeniowych, takich jak zabudowa wnęk, poddaszy, montaż szaf wnękowych, spoinowanie z murem ram okiennych, progów, listew, sufitów podwieszanych i schodów.
Chemia budowlana - Akryl malarski firmy Den Braven. Fot. Den Braven
Akryl malarski firmy Den Braven. Fot. Den Braven

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że akryl malarski firmy Den Braven jest produktem całkowicie bezwonnym. Dzięki temu użycie go w zamkniętych pomieszczeniach nie spowoduje dyskomfortu podczas prowadzenia późniejszych prac wykończeniowych. Dodatkowo jest on produktem ekologicznym oraz neutralnym chemicznie, przez co nie wywiera zgubnego wpływu na środowisko oraz nie powoduje korozji metalowych powierzchni, z którymi się styka.

Rozpoczynając prace wykończeniowo-remontowe na pewno chcielibyśmy, by ich efekt trwał jak najdłużej. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, co znajdzie się pod warstwą farby, ponieważ użycie nieodpowiedniego materiału może zaowocować pojawieniem się spękań lub odbarwień. Użycie akrylu malarskiego Den Braven daje nam pewność, że odnawiana przez nas ściana będzie cieszyć oko równą powierzchnią oraz żywymi kolorami przez długi czas.

Akryl malarski firmy Den Braven, kartusz 310 ml, cena brutto – 6,95 zł

Autor: Den Braven - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt