chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Silikon Sanitarny Sopro w zupełnie nowej odsłonie

Silikon Sanitarny Sopro w zupełnie nowej odsłonie

08.09.2017
Prace wykończeniowe to jeden z najważniejszych etapów wykonawczych podczas remontu lub budowy wymarzonej łazienki, kuchni czy tarasu. W tym przypadku nie ma miejsca na kompromisy, bowiem od staranności wykonawcy i jakości chemii budowlanej, użytej do zabezpieczenia newralgicznych punktów posadzki, zależy nie tylko jej niezawodność i bezproblemowe użytkowanie, ale ostateczny wygląd całej aranżacji.

Na straży bezpieczeństwa, komfortu i estetycznego efektu finalnego z powodzeniem stanie Silikon Sanitarny Sopro, któremu niestraszna jest wilgoć, pleśń oraz destrukcyjne działanie promieni słonecznych. Niezmiennie profesjonalny, funkcjonalny, od dziś – w zupełnie nowym opakowaniu!

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Silikon sanitarny Sopro to gotowy do użycia materiał uszczelniający, dedykowany elastycznemu wypełnianiu spoin łączących i dylatacyjnych w pomieszczeniach szczególnie narażonych na działanie wilgoci – także w miejscach łączenia płytek z wanną, brodzikiem, umywalką czy kuchennym zlewem. Doskonale sprawdzi się również w przypadku spoinowania szczelin przy ościeżnicach drzwiowych, ramach okiennych, a także w obszarach podwodnych – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

REKLAMA:


Jego elastyczność przejawia się nie tylko w rodzaju tworzonej spoiny czy szerokim spektrum obszarów zastosowań. Silikon Sanitarny Sopro to także synonim wszechstronnego wielozadaniowca, który z powodzeniem połączy wiele rodzajów podłoży. W pojedynkę poradzi sobie ze szkłem, płytkami okładzinowymi, płytkami dwustronnymi, emaliami, lakierami epoksydowymi, PVC, lakierami alkidowymi, aluminium czy tworzywem, zaś przy wsparciu odpowiedniego podkładu (Sopro P 4050 lub Sopro SPM 022) stworzy trwałe połączenia z powierzchniami betonowymi, tynkiem, stalą szlachetną i ocynkowaną, chromem, aluminium czy powłokami lakierowanymi na bazie rozpuszczalników. Funkcjonalnie i wszechstronnie.

Prawdziwa siła silikonu Sopro kryje się jednak w tym, co na pierwszy rzut oka wydaje się być niewidoczne. Innowacyjne formuły HYDRO RESIST i MOLD RESIST zabezpieczają przed penetracją wody oraz hamują rozwój pleśni i grzybów mogących mieć negatywny wpływ na domowników, szczególnie alergików. Dodatkowo, silikon posiada certyfikat EMICODE, gwarantujący, że w trakcie nawet intensywnej eksploatacji, do pomieszczeń nie przedostają się żadne substancje szkodliwe, zagrażające samopoczuciu i zdrowiu.

Silikon sanitarny Sopro doskonale sprawdzi się również w warunkach zewnętrznych, jest bowiem wysoce odporny na warunki atmosferyczne, proces starzenia, zaś formuła UV RESIST chroni go przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Wypełnienie spoin łączących i dylatacyjnych musi być nie tylko niezwykle funkcjonalne, bezpieczne czy niezawodne, ale i estetyczne. Silikon Sopro jest dostępny w ponad 40 kolorach - od klasycznej czerni, stylowej bieli, przez paletę barw zharmonizowanych z kolorami fug, a w tym szerokiego wachlarza beżo-brązów, stonowanych szarości, a także inspirujących czerwieni, odcieni niebieskiego, zieleni czy różu. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający projektant będzie mógł bez trudu dobrać barwę do aranżacji łazienki.

Silikon Sanitarny Sopro pokazuje dziś swoje zupełnie nowe oblicze. Odświeżone opakowanie to nowoczesne połączenie trzech modnych kolorów - metalicznego błękitu, stylowej bieli i spokojnej szarości, kojarzących się jednocześnie z miejscem zastosowania produktu. Przejrzysta szata graficzna pozwala z kolei na łatwe odczytanie informacji na etykiecie, zaś klarowna komunikacja benefitów ułatwia konsumentom podjęcie decyzji o zakupie.

Cena cennikowa netto: 26,30zł / pojemnik 310 ml

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt