chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Idealna gładkość i łatwość aplikacji z fugą epoksydowa ATLAS

Idealna gładkość i łatwość aplikacji z fugą epoksydowa ATLAS

19.05.2016
Bardzo dobra wiadomość dla fachowców, dotycząca zmiany w obszarze fug epoksydowych ATLAS. Wyjątkowe właściwości techniczne, lepsza receptura oraz bogatsza oferta kolorystyczna to tylko niektóre z nowych cech produktów ATLASA.

Nowa fuga epoksydowa ATLAS cechuje się lepszą konsystencją niż inne oferowane na rynku produkty tego typu. Dzięki ulepszonej recepturze produkt zyskał łatwość aplikacji, mycia i profilowania. Nie pozostawia trudnego do usunięcia filmu epoksydowego na powierzchni okładziny i nie wymaga specjalistycznych narzędzi do profilowania – wystarczy zwykła gąbka i zimna woda, by osiągnąć wyjątkową gładkość powierzchni.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Idealnie gładka powierzchnia


Dzięki odpowiednio dobranej recepturze wykończona powierzchnia nie jest chropowata– spoina jest idealnie gładka. To ważne w miejscach, które mają być szczególnie wyeksponowane (np. poprzez dodatkowe oświetlenie). Fugi epoksydowe ATLAS znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się doskonały efekt końcowy oraz w miejscach narażonych na częste i intensywne mycie. Gładkość fugi ułatwia bowiem utrzymanie czystości – brud na chropowatej powierzchni osadza się znacznie szybciej i trudniej go usunąć.

Dobrze zapakowane


Fugi epoksydowe ATLAS, jako jedyny produkt na rynku, dostępne są w dzielonym opakowaniu. Wiaderko zawiera dwa składniki: żywicę epoksydową i utwardzacz-żel. Każdy ze składników zapakowany jest osobno, w odpowiednio dobranych proporcjach. Ulepszona receptura bezpośrednio wpływa na sprawniejsze mieszanie obu składników znajdujących się w opakowaniu.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Już od 1 mm


ATLAS, jako jedyny producent na rynku, ma w ofercie fugę, która pozwala na uzyskanie bardzo cienkiej spoiny o szerokości nawet 1 mm, której coraz częściej oczekują klienci. Klienci i wykonawcy mogą ponadto wybierać w szerokiej ofercie kolorystycznej fug epoksydowych. Do wyboru jest 12 trwałych, popularnych kolorów, które odpowiadają najpopularniejszym trendom ceramicznym. Specjalna receptura chroni spoiny przed rozwojem grzybów i pieśni.

Nowe fugi epoksydowe ATLAS to doskonała alternatywa dla wszystkich fug cementowych, jej przewagą jest idealna gładkość i bardzo duża odporność na ekstremalne zabrudzenia.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt