chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Tynki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » tynki » Szlifierka teleskopowa PBS-650

Szlifierka teleskopowa PBS-650

08.04.2009
W ofercie firmy Proma pojawiła się nowość – Szlifierka teleskopowa PBS-650. Z jej pomocą prace remontowe związane z renowacją ścian przestaną kojarzyć się ze szpachelką. Nareszcie zdzieranie starej farby czy tapet przebiegnie sprawnie i czysto.

Zmiany w stylach aranżacji wnętrz niosą za sobą częstszą niż kiedyś potrzebę zmian kolorów ścian i materiałów na nie nanoszonych. Bez względu na to, co mamy na ścianach – ich czyszczenie tradycyjnymi narzędziami stanowi niewdzięczną pracę. Tymczasem zdzieranie starych tapet, czy usuwanie stiuków lub tynku strukturalnego może być o wiele łatwiejsze i szybsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy mieć w ręku Szlifierkę PBS-650, która w fachowy i czysty sposób usunie ze ścian i sufitów niechciane dekoracje lub wygładzi powierzchnie.
Chemia budowlana - Szlifierka teleskopowa PBS-650
Chemia budowlana - Szlifierka teleskopowa PBS-650

Szlifierka teleskopowa PBS-650 jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do szlifowania płyt kartonowo-gipsowych oraz wykończenia i renowacji ścian i sufitów. Narzędzie to ma moc przyłączeniową 650W oraz elektroniczną regulację prędkości w zakresie 1000-1800 obr./min. Do Szlifierki PBS-650 firma Proma dołącza zestaw dysków szlifierskich o różnej ziarnistości. W zależności od doboru dysku urządzenie nadaje się do obrabiania różnych rodzajów powierzchni (pomalowanych ścian, powierzchni tynkowanych, suchych tynków gipsowych, powierzchni szpachlowanych itp.). Na ryzowaniu tarczy umieszczono szczotkę, która wchodząc w kontakt z obrabianą powierzchnią zapobiega jej zniszczeniu czy „przeszlifowaniu”. Dotyczy to szczególnie tak wrażliwych materiałów jak stiuki, czy tynki gipsowe.
Ruchoma głowica skonstruowana została na zasadzie przegubu, ustawia tarczę szlifierską o średnicy 225 mm w odpowiednim położeniu dzięki czemu można wygładzać nie tylko ściany, lecz także sufity. Dzięki długiemu i poręcznemu wysięgnikowi do prac na suficie nie musimy używać drabiny.
Zapylenie, zwykle towarzyszące tego typu pracy jest ograniczone ze względu na wmontowany system odpylający. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia do urządzenia odpylającego, co zapewnia niemal bezpyłową pracę.
Używając Szlifierki teleskopowej PBS-650 marki Proma dokładne oszlifujemy łączenia płyt gipsowo – kartonowych, ściany pokryte starą farbą olejną czy zedrzemy tapetę. Zajmie nam to niewiele czasu, dzięki czemu będziemy mogli spokojnie przejść do wykonywania kolejnych prac remontowych.

Dystrybutor: Proma Polska
Cena brutto: 990 zł
REKLAMA:www.chemiabudowlana.info


Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Tynki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt