chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Tynki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » tynki » Tynk Cementowo-Wapienny Maszynowy Standard Do Wewnątrz

Tynk Cementowo-Wapienny Maszynowy Standard Do Wewnątrz

08.08.2017
Nowy produkt Tynk Cementowo-Wapienny Maszynowy Standard Do Wewnątrz od Doliny Nidy.

Chemia budowlana - Fot. Dolina Nidy
Fot. Dolina Nidy

ZASTOSOWANIE:


TYNK MASZYNOWY STANDARD przeznaczony jest do wykonywania wypraw tynkarskich wewnątrz budynków, szczególnie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności względnej (np. łazienki, kuchnie) oraz w pomieszczeniach technicznych (np. kotłownie, garaże, pomieszczenia usługowe i produkcyjne). Zalecany na podłoża z cegieł i pustaków ceramicznych, silikatowych, bloczków z betonu komórkowego oraz na podłoża betonowe. Zaprawy tej nie stosuje się na podłożach metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych.

WŁAŚCIWOŚCI:


TYNK MASZYNOWY STANDARD jest suchą mieszanką produkowaną na bazie cementu, wapna, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków modyfikujących, ułatwiających nakładanie i obróbkę tynku. Po związaniu, ze względu na grube uziarnienie, tworzy wyprawę tynkarską o zwiększonej przyczepności do podłoża i wysokiej wytrzymałości. Odporny na uszkodzenia mechaniczne, doskonale sprawdzi się szczególniejako tynk nawierzchniowy (bezpośrednio pod malowanie), ale również jako tynk podkładowy pod okładziny ceramiczne czy gładzie. Charakteryzuje się zmniejszonym skurczem w trakcie wysychania, co przy zachowaniu reżimu technologicznego podczas nakładania,pozwala zdecydowanie ograniczyć możliwość wystąpienia mikro spękań powierzchni wyprawy tynkarskiej.
REKLAMA:
Autor: Dolina Nidy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Tynki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt