chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Tynki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » tynki » Kreisel - tynk oraz farba z nowej linii ECO

Kreisel - tynk oraz farba z nowej linii ECO

28.06.2017
Tynk oraz farba z nowej linii ECO to jedyne w Polsce produkty ze specjalną ochroną biologiczną na bazie aktywnego srebra.

Chemia budowlana - Linia produktów ECO, Fot. Kreisel
Linia produktów ECO, Fot. Kreisel

Pozwala to w znaczny sposób udoskonalić ochronę fasad. Technologia na bazie srebra jest dużo bardziej efektywna niż tradycyjne środki. Działa wtedy, gdy na elewacji są idealne warunki do rozwoju mikroorganizmów, a więc gdy powierzchnia tynku i farby jest wilgotna. Wtedy to jony srebra aktywują się i niwelują porost biologiczny.

Produkty z grupy ECO to idealne rozwiązania do budynków o dużych wymaganiach otwartości dyfuzyjnej. Ich wysoka paroprzepuszczalność nie blokuje tzw. „oddychania” ścian. Podwyższone pH tynku i farby zwiększa odporność na porastanie biologiczne. Oba produkty idealnie nadają się do systemów ociepleń z wełną mineralną.
REKLAMA:


CECHY:


SILVER TECHNOLOGY
- nowoczesna ochrona biologiczna
- przyjazne dla środowiska
- wysoce paroprzepuszczalne
- trwałe kolory

ECO TYNK 022
tynk dekoracyjny do wykończenia systemów ociepleń na bazie styropianu
i wełny mineralnej. Dostępny w pełnej palecie barw COLOR DESIGN firmy KREISEL, w uziarnieniach 0,5; 1,0; 1,5; 2,0; 3,0mm w strukturze baranek
i drapanej.

ECO FARBA 009
specjalistyczna farba elewacyjna, do malowania fasad ocieplonych oraz do ich remontu. Przeznaczona także do malowania tynków cementowo-wapiennych, płyt g-k, powierzchni surowych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Tynki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt