chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Osuszanie ścian
artykuł wprowadzający
Na pojawienie się wilgoci narażony jest każdy obiekt. Aby jej się ustrzec, niezbędne jest nie tylko poprawne i zgodne z zasadami sztuki budowlanej wykonawstwo, ale też właściwa eksploatacja i użytkowanie budynku. Źródeł wilgoci jest wiele, m.in. przenika do domu z zewnątrz, jest produkowana przez lokatorów oraz powstaje w wyniku wielu wykonywanych przez nich czynności, choćby takich jak gotowanie, kąpiel, pranie, suszenie.
sposób wyświetlania:
Osuszanie ścian - wszytkie artykuły

Farby ceramiczne, winylowe czy lateksowe są już dobrze znane polskim konsumentom. Coraz chętniej korzystają z ich wyjątkowych właściwości w domach i budynkach użyteczności publicznej. Dużo mniej popularnym, ultranowoczesnym rozwiązaniem jest natomiast farba hybrydowa przeznaczona do malowania i renowacji.

W sytuacji awaryjnej liczy się szybka reakcja i sprawdzony sposób na usunięcie plamy. Kiedy czyszczenie ściany wodą z detergentem czy mydłem malarskim nie przynosi skutku, możemy sięgnąć po specjalistyczne produkty, które pomogą nam uporać się z trudnymi do wyczyszczenia plamami.

Sigmafloor 2K Epoxy Aqua to kolejna tegoroczna premiera marki Sigma Coatings.

Arsanit Arte-Fix M do odnawiania tynków mozaikowych.

Nierówności, odspojenia, plamy… wykańczanie powierzchni ścian to nie zawsze prosty zabieg malarski, ograniczający się do płynnych pociągnięć pędzlem. Bardzo dużo zależy tu od stanu podłoża, które zamierzamy pokryć tykiem czy farbą.Na co zwracać uwagę, przygotowując je do malowania lub innych czynności remontowych?

Bujna roślinność wokół naszego domu wygląda pięknie, ale nasza elewacja narażona jest na rozwój grzybów i pleśni. Jak temu zapobiec by cieszyć się zarówno urokiem zieleni, jak i estetyką fasady domu.

Stary zaciek na suficie albo małe, czarne plamki w łazience to wigoć w naszym domu. Na szczęście tym, i wielu innych problemom, można w łatwy sposób zaradzić. Z pomocą przychodzą nam nowoczesne preparaty i farby.

Marka Mitech wprowadziła nową farbę Silikonową Renowacyjną.

Nikt nie spodziewał się takiej katastrofy. Gdy już się wydarzyła, nie trzeba było wiele czasu, by burmistrz Michael Kronauge i jego zespół odkryli szanse jakie wynikają z koniecznej odbudowy. Nowoczesne okna, spełniające współczesne wymaganie techniczne, stanowiły tylko jeden punkt na długiej liście życzeń. Zlecenie otrzymała stolarnia Kappen, która w produkcji okien stawia na produkty Remmers z rodziny Induline Coatings.

Marka Astex wprowadza na rynek nowość - jastrych samorozlewny 20-100 mm.

Grzejniki, piece gazowe, na paliwa stałe, urządzenia grzewcze właśnie rozpoczynają swoją aktywność. Nim je włączymy, warto sprawdzić ich stan techniczny, by w trakcie sezonu zimowego nie było niespodzianek.

W marcu 2015 firma wprowadziła do oferty preparat iniekcyjny KÖSTER Crisin 76 Koncentrat, który powstał w wyniku ulepszenia i modyfikacji receptury preparatu Crisin 76.

W ofercie sprzedażowej firmy Arsanit pojawił się nowy produkt Arte-Fix M - Lakierobejca dekoracyjno-renowacyjna.

Większość zabytków architektury w Polsce nie posiada należytego zabezpieczenia przeciwwilgociowego i dlatego narażona jest na nadmierne zawilgocenie.

Wilgoć ma destrukcyjny wpływ zarówno na strukturę budynku, jak i zdrowie przebywających w nim osób.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Osuszanie ścian

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt